Krok w dorosłość postawiony w nowojorskim stylu!

30/ 11/ 2016

Krok w dorosłość postawiony w nowojorskim stylu!

Osiemnaste urodziny to przełomowy moment – ważne więc, żeby ten wieczór został zapamiętany jako najlepsza impreza życia. Niedawno miałyśmy okazję się do tego przyczynić podczas nowojorskiej osiemnastki Wiktorii.

Wedding plannerki czy organizatorki przyjęć?

Być może kogoś już zaskoczył fakt, że na naszym blogu publikujemy relację z organizacji imprezy osiemnastkowej – jak to, konsultantki ślubne organizują także inne wydarzenia? Ale czy ktoś zna się lepiej niż my na idealnych imprezach? Odpowiedź jest jedna: nikt!

Dzięki temu, że na co dzień kreujemy najpiękniejsze śluby, znamy najlepszych podwykonawców. Potrafimy doradzić w ich wyborze, bo znamy ich możliwości. Nie bez znaczenia jest także znajomość okolicznych sal, nasze umiejętności i zmysł event managera czy też po prostu gust i smak. To dzięki temu wszystkiemu możemy pomóc w rozwinięciu pomysłu w najfantastyczniejsze przyjęcie życia. A takim właśnie powinny być 18. urodziny!

Kielce zamienione w NYC

Nowy Jork to najludniejsze miasto USA, równocześnie centrum jednej z najludniejszych aglomeracji na całym świecie. To miasto nigdy nie śpi – tak samo jak nikt nie usypiał na imprezie z okazji 18. urodzin Wiktorii! Już wiecie: najlepsze przyjęcia to nasza domena. Dlatego więc zakochana w NYC solenizantka zgłosiła się ze swoim pomysłem właśnie do nas – agencji Spinki.

Zaproszenia rozdane, czas zacząć przygotowania. W NYC zamieniłyśmy kielecką restaurację Oranżeria w Grand Hotelu. Na sali ustawiłyśmy antyramy ze zdjęciami Nowego Jorku, zupełnie odmieniając jej klimat – teraz nie była to elegancka restauracja, a ulica głośnego amerykańskiego miasta.

Żółto-czarne taksówki na imprezie

Symbolem Nowego Jorku i ciągłego pośpiechu w tym miejscu są charakterystyczne żółto-czarne taksówki. Dlatego nie mogło ich zabraknąć na tym przyjęciu! Pojawiły się już w dekoracjach – na stole ustawiłyśmy czarne pudełka z żółtymi różami. Jednak atrakcją wieczoru był fantastyczny tort z nowojorską taksówką, drapaczami chmur i Statuą Wolności!

Na stołach rządziło także amerykańskie menu: dania wprost z grilla, przepyszne burgery z frytkami, zupa kukurydziana. No i przekąski rodem z USA – popcorn, nachosy i miniburgery.

A potem… zabawa do białego rana!

Na ulice Nowego Jorku przeniósł nas występ grupy breakdance’owej Broken Glass 2. Jednak klimat NYC zagwarantowali także goście, którym temat imprezy bardzo się spodobał. Spora liczba znajomych Wiktorii przebrała się w stroje nawiązujące do czasów prohibicji, pojawił się także superbohater i… Statua Wolności! Na szczęście goście mogli uwiecznić swoje szalone pomysły dzięki fotobudce.

Jak wiadomo, impreza osiemnastkowa nie może obyć się bez świetnej muzyki i tańców aż do rana – dlatego na urodziny Wiktorii zaangażowałyśmy najlepszego DJa w mieście. Grzechem byłoby także nie uwiecznić wszystkiego na profesjonalnych zdjęciach, dlatego zaangażowałyśmy fotografa. Zobaczcie efekty jego pracy i sami oceńcie: czy impreza w stylu Nowego Jorku mogła się nie udać? ;)


TAGI: Brak

Komentarze

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u