TRENDSETTERS 2014

27/ 04/ 2015

       Kochani, po raz kolejny Agencja Perfect Moments została nominowana w plebiscycie TRENDSETTERS. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwe i dziękujemy za to wyróżnienie. Nasza agencja została nominowana w kategorii Konsultant Ślubny.

O PLEBISCYCIE

TRENDSETTERS to jedyny w Polsce plebiscyt w branży ślubnej w którym wybierane są najlepsze, wyróżniające się na rynku firmy. Po raz piąty Czytelnicy bloga Bridelle.pl oraz redakcja magazynu Bridelle Style wybiorą najlepsze w Polsce firmy ślubne! Jubileuszowy plebiscyt to 30 kategorii i 150 nominowanych firm! Polska branża ślubna zachwyca rozwojem, ofertą, jakością oferowanych usług! Nominowanie 5 firm w każdej kategorii było nie lada wyzwaniem!

GŁOSOWANIE

Głosowanie odbywa się wyłącznie na stronie www.bristyle.pl/trendsetters-2014 Z jednego adresu IP można oddać tylko jeden głos dziennie w każdej kategorii. Blokada adresu IP wygasa po 24 godzinach, oznacza to, że możecie głosować codziennie w każdej kategorii. 

Szczególną uwagę zwróćcie na kategorię KONSULTANT ŚLUBNY :) 

Wyniki są niewidoczne w trakcie głosowania.

Redakcja bloga Bridelle.pl nominowała do głosowania po 5 firm w każdej kategorii, ale to nie odbiera szansy dla innych firm do wzięcia udziału w plebiscycie! Jeśli wśród naszych nominacji nie ma Waszego faworyta, możecie na niego zagłosować korzystając z opcji other. Aby oddać głos na innego kandydata, w polu OTHER należy wpisać ADRES INTERNETOWY FIRMY na którą chcesz zagłosować, np.: www.bridelle.pl

WAŻNE! Wpisz swojego kandydata w odpowiedniej sondzie, np.: nie wpisuj nazwiska fotografa w sondzie dotyczącej sukni ślubnych! Głosy oddane w nieprawidłowej kategorii nie będą zliczane.

ZWYCIĘSCY

W każdej kategorii zostaną przyznane dwa tytuły: WYBÓR CZYTELNIKÓW (zwycięzcy wybrani przez Czytelników bloga oraz fanów firm w poszczególnych kategoriach) oraz WYBÓR BRIDELLE (zwycięzcy wybrani przez redakcję bloga w poszczególnych kategoriach).

TERMINY 

Głosowanie w plebiscycie trwa od 22 kwietnia do 6 maja 2015 roku do godziny 23:59. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 8 maja 2015 roku.

NAGRODY

Nagrodą dla zwycięzców w każdej kategorii WYBORU CZYTELNIKÓW oraz WYBORU BRIDELLE są całostronicowe reklamy w jesiennym wydaniu magazynu online Bridelle STYLE! Nagrodą specjalną dla firmy, która zdobędzie najwięcej głosów Czytelników w całym plebiscycie jest dwustronicowa reklama w pierwszej, polskiej książce ślubnej Bridelle STYLE! Nagrodą specjalną dla fotografa, który otrzyma największą ilość głosów Czytelników w całym plebiscycie będzie udział w dowolnie wybranych warsztatach Bridelle WORKSHOPS w jesiennej edycji!

Serdecznie prosimy o głosy :)

Konsultantki ślubne Perfect Moments 

 


TAGI: Brak

Komentarze

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u