Jak się oświadczyć?

3/ 04/ 2014

          Drodzy Panowie, większość naszych artykułów, wskazówek czy inspiracji skierowanych jest do przyszłych Panien Młodych, nie dlatego, że o was zapominamy, ale dlatego, że to one zazwyczaj są bardziej zaangażowane w proces tworzenia Waszego wyjątkowego dnia, Dnia Ślubu i wesela.


        Jednak zanim dojdzie do planowania ślubu i wesela TO WŁAŚNIE WY podejmujecie tą ostateczną, najważniejszą decyzję i decydujecie się poprosić o rękę swoją ukochaną.


Jeśli jesteście jeszcze przed tym momentem mamy dla Was kilka podpowiedzi i inspiracji.


        Zachodnia telewizja, szczególnie Amerykańskie komedie romantyczne wymusiły nie jako, aby zaręczyny były czymś w rodzaju show, zaczęły popularyzować nietypowe sposoby zaręczyn, takie jak wstęga z oświadczynami podczepiona do samolotu czy zaręczyny w trakcie koncertu lub meczu itp. Ten typ zaręczyn ma swoich zwolenników i w Polsce. Na wyznanie miłości w chmurach zdecydował się polski piłkarz Jakub Rzeźniczak


(fot. Twitter Jakub Rzeźniczak)

        Nie da się ukryć, że Wasze ukochane oczekują czegoś wyjątkowego, czegoś o czym będą mogły opowiadać koleżankom (i co najważniejsze czegoś takiego, o co koleżanki będą zazdrosne:) ) a później aby mogły o tym opowiadać Waszym dzieciom i wnukom. Wasze ukochane chcą o tym pamiętać i wracać we wspomnieniach do tej wyjątkowej chwili więc Panowie chyba warto się postarać? ;)


        Ale też nie trzeba organizować wielkiego, drogiego widowiska, żeby było pięknie i romantycznie.
Wystarczy spacer w szczególne dla Was miejsce albo kolacja w dobrej restauracji. A może spacer po plaży w trakcie wakacji? Poniżej przestawiamy Wam kilka propozycji:

1. Odtworzenie pierwszej randki

        Jeździliście wspólnie na rolkach, rowerze czy gokartach? A może byliście w kinie na komedii. Postaraj się odwzorować to co wtedy wspólnie robiliście.

2. Spacer lub wyjazd w miejsce szczególne

        Szczególnie chodzi tutaj o miejsce, które ma dla Was jakieś znaczenie, w które obydwoje lubicie wracać, np. Wawel, Łazienki, restauracja z pierwszej randki, miejsce pierwszych wspólnych wakacji, itp.


   Planując spacer, możesz przygotować specjalny napis:

 3. Kolacja w plenerze na oświadczyny

        Może to być plaża nad morzem, jeziorem, rzeką, park, polana w lesie lub inny cichy i romantyczny zakątek. Pamiętaj, że powinieneś przygotować jedzenie i picie (koniecznie wino lub szampana) na kocu lub przy stoliku.

Dużym ułatwieniem będzie, gdy jakaś restauracja jest w pobliżu takiego miejsca, na pewno nawete pomoże Ci w przygotowaniu miejsca jak i smakołyków.

4. Konspiracja z przyjaciółmi

        Możesz też zaangażować do tego wydarzenia swoich przyjaciół, może akurat będziecie w parku rozrywki, albo na nartkach gdzie robiąc sobie grupowe zdjęcia każdy ze znajomych wyjmie kartkę z odpowiednim napisem?

5. W domowym zaciszu.


        Jeśli wiesz, że Twoja narzeczona wolałaby zaręczyny w zaciszu domowym, nie oznacza to, że nie należy się postarać. W domu również można zainscenizować coś oryginalnego i romantycznego.
O ile ona kocha kawę czy herbatę, nawet nie będzie się spodziewała oświadczyn w momencie, gdy podajesz jej kubek porannej kawy.

        A jeśli kocha książki, na pewno ucieszy się z nowej pozycji w swojej biblioteczce, a oszaleje ze szczęścia, gdy w środku czekać na nią będzie pierścionek z TAKIM pytaniem!

       Czy wspólnie gracie w scrabble, monopoly, a może w niedzielne poranki rozwiązujecie wspólnie krzyżówkę? Wykorzystaj to!

        Zdjęcia w windzie, z rąsi, słitfocie wszyscy wiedzą, o co chodzi, jeśli lubicie robić sobie zdjęcia, zaskocz ja w trakcie sesji

        Wersji KEEP CALM AND… jest wiele, ale możesz przygotować sobie nowa koszulka ze specjalnym nadrukiem        Twoja ukochana lubi wróżby? Pewnie przywożąc jej ciastko wróżbę wraz z chińskim jedzeniem nie będzie spodziewała się w środku pierścionka. A może uwielbia słodycze i zawsze kupuje sobie kinterniespodziankę? Będzie zachwycona jeśli dostanie ją od Ciebie i to z taką zabawą w śrdoku.

       A jeżeli jesteś fanem doznań bardziej ekstremalnych, zobacz jak to zrobili inni i zainspiruj się!

Nietypowe zaręczyny Ani i Oskara - Bielsko-Biała

Bruno Mars- Marry You w Disneyland

Zaręczyny w Bryant Park i tłum ludzi

Bruno Mars - Marry You w samochodzie?


Mamy nadzieję, że pomogłyśmy Wam wybrać sposób zaręczyn, ale prawa jest też taka, że nie liczy się ile wydacie na to pieniędzy, nie liczy się czy pierścionek będzie duży czy mały, liczy się to, że KOCHACIE i że zrobicie coś od serca z myślą o ukochanej osobie, POWODZENIA!!!


Pozdrawiamy,
Katarzyna Czerny i Karina Komorowska

http://www.pinterest.com/pin/478296422896024123/
http://blog.theheartbandits.com/
http://www.keepcalm-o-matic.co.uk/
http://www.wedding-ideas-on-a-budget.com/
http://weddingrepublic.com/blog/
http://www.trendhunter.com/
http://brides.prestonbailey.com
http://www.willyoumarrymekc.com/
http://www.mywedding.com/
http://www.mindbodygreen.com/
http://www.ifood.tv/blog/
http://www.my-walls.net
http://www.theprettyblog.com


TAGI: Brak

Komentarze

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u