Organizer Ślubny

4/ 12/ 2019

Organizer Ślubny "Niezbędnik Panny Młodej"

Organizer zawiera wszystko, co trzeba wiedzieć i o czym należy pamiętać, organizując ślub i wesele. Zadaniem tego ślubnego Pomocnika jest „wziąć Parę Młodą za rękę” i przeprowadzić ją krok po kroku po wszystkich elementach przygotowań ślubnych, tak żeby o niczym nie zapomnieć, a po wydarzeniu mieć cudowną pamiątkę :) 
Harmonogram działań, który znajduje się w Niezbędniku zaczyna się na 18 miesięcy przed ślubem. Oczywiście każdy zaczyna planowanie w dowolnym dla siebie momencie, ale wiemy, że są pary, które zaczynają planowanie ślubu nawet na dwa albo trzy lata wcześniej. Oczywiście wynika to z tego, że terminy, którymi dysponują sale weselne szybko się kończą i trzeba je rezerwować z dużym wyprzedzeniem. Od pewnego czasu sale weselne na dzień uroczystości proponują niedziele, piątki a nawet czwartki. 
Macie więc zarezerwowaną salę, później także godzinę uroczystości w kościele lub w urzędzie stanu cywilnego, zaczynacie rozglądać się za fotografem na wesele i kamerzystą. 
Powyższe kwestie wydają się być w miarę oczywiste. Ale Co jeszcze warto zrobić na początku Waszej wspólnej drogi w celu stworzenia wymarzonego ślubu i wesela?
Na samym początku warto ustalić budżet i podział kosztów. Dzięki temu łatwiej Wam będzie podejmować kolejne decyzje. Żeby to ułatwić stworzyliśmy w Organizerze cały rozdział, poświęcony właśnie wyliczeniom. Nie mówimy Wam na co ile wydać, ale podpowiadamy jakie są podstawowe wydatki. W tym celu stworzyliśmy dla Was przejrzyste i czytelne tabelki, dzięki którym  sami możecie sprawdzić, na co i ile wydaliście i gdzie ewentualnie jest szansa by zaoszczędzić. To się przydaje szczególnie w momencie, kiedy Panny Młode są w salonie sukien ślubnych i widzą suknie marzeń, która lekko wykracza po za zakładany na suknie budżet…  :) Wtedy wystarczy zajrzeć do Niezbędnika i wszystko wiadomo :) 
Warto też zorganizować spotkanie z rodzicami i przyszłymi teściami w celu omówienia ślubu i przyjęcia weselnego :) To też dobry moment na rozpoczęcie tworzenia list gości. Specjalnie użyliśmy liczby mnogiej, dlatego że w Niezbędniku znajdziecie aż cztery listy gości, Wstępna Lista Gości Panny Młodej, Wstępna Lista Gości Pana  Młodego, Wspólna Lista Gości i w końcu Ostateczna lista, na której znajduje się miejsce na wpisanie adresu, telefonu gościa, informacja czy już odpowiedział na zaproszenie i czy jest wege. I tak naprawdę od tego się zaczyna. Bo jak już wiecie jaki macie budżet, ile chcecie zaprosić gości, to wiecie jaką salę możecie wybrać i na co możecie sobie pozwolić…. :) 
Kolejne miesiące to wybór świadków, wybór odpowiednich podwykonawców i tu też, żeby ułatwić Wam zadanie stworzyliśmy miejsca i tabele, w których możecie zaznaczać co już macie, możecie zapisywać szczegóły umowy, wpisywać kwoty i zapisywać terminy kolejnych rozmów i wszystko tak naprawdę co jest Wam potrzebne, a pod każdym ślubnym tematem znajduje się miejsce na notatki i wasze inspiracje. 
Kolejne przyjemności, czyli rozglądanie się za suknią ślubną, w naszym organizerze jest miejsce na zaprojektowanie wymarzonej sukni ślubnej, planowanie podróży poślubnej, wcześniejsze zarezerwowanie biletu gwarantuje lepszą cenę na wycieczkę, wybieranie obrączek ślubnych, wybieranie tortu weselnego, degustacja dań weselnych,  kurs pierwszego tańca, próbny makijaż i fryzura, zabiegi upiększające i wieele wiele innych :) 

Tak więc na początku znajduje się harmonogram działań podzielony na 18 miesięcy, ale tak jak wspomnieliśmy wcześniej, każdy zaczyna w dowolnym dla siebie momencie.
Dalej znajduje się Kalendarz, który możecie uzupełnić według własnych upodobań, ponieważ jest on uniwersalny. Wpisujesz miesiąc i daty. Znowu, zaczynasz kiedy chcesz. 
Kolejna część to wspomniane listy gości, jest także miejsce na rozmieszczenie gości przy stołach, więc możecie już wczesniej zadecydować i zaplanować kto z kim siedzi. 
Dalej znajduje się rozdział Organizacja, czyli miejsce na wpisanie wszystkich organizacyjnych szczegołów, różnych opcji. 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej mamy także rozdział budżet, czyli miejsce do wpisania wydatków ślubnych i jeszcze jeden super pomocny gadżet, czyli kieszonka na dokumenty. Możesz tam zmieścić to czego potrzebujesz i nie zgubić. W dzisiejszych czasach takie miejsce jest na wagę złota :) 
Podsumowując My tylko „łapiemy Was za rękę” i przeprowadzamy przez cały cykl przygotowań ślubnych i podpowiadamy dokładnie na co trzeba zwrócić uwagę. Po co błądzić? Dodatkowo będziesz mieć piękną Pamiątkę. 
Dzięki uznaniu tysięcy zadowolonych Panien Młodych "Niezbędnik" to absolutny BESTSELLER Ślubny. Od niedawna dostępny w dwóch wariantach: w oprawie spiralnej lub twardej. 


Zapraszamy  na stronę www.organizer-slubny.pl


Facebook: https://www.facebook.com/organizerslubnyniezbednik/

Instagram: www.instagram.com/organizerslubnyniezbednik

Artykuł napisała Paulina Janicka, współautorka Organizera Ślubnego - Niezbędnik Panny Młodej 


TAGI: Brak

Komentarze

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u