GWIEZDNY PYŁ CZYLI...STYLIZACJE ŚLUBNE Z BROKATEM

8/ 08/ 2016

Szaleństwa Sylwestrowej nocy tuż za nami, a my zainspirowani mnogością błyszczących stylizacji świąteczno-noworocznych w sklepach, chcemy Wam przedstawić, jak brokat można wykorzystać w stylizacjach ślubnych! Bez przesytu, kiczu, w dobrym stylu i absolutnie przepięknie! Nie tylko dla tych, którzy planują wesele w Sylwestra ale również dla tych, który powiedzą sobie TAK w Karnawale. Dla wszystkich, którzy chcą pozwolić miłości lśnić!

Przygotowując brokatowe stylizacje należy kierować się zasadą złotego środka, gdyż łatwo można przedobrzyć. Musi lśnić, ale nie wszystko :)

Do błyszczącej, bogato zdobionej sukni, dobieramy stonowane dodatki i bukiet. I na odwrót. Podobnej zasady warto się trzymać przy dekoracji stołu: do mieniącej się zastawy, dekoracji oraz winietek, odpowiednie będą obrusy i serwety w stonowanych kolorach, zaś do błyszczących obrusów, nieco bardziej dyskretna zastawa, dekoracje i papeteria.

Poniżej zamieszczamy kilka specjalnie dla Was przygotowanych kolaży przepięknych zdjęć inspirowanych hasłem „let love shine!”. Mnie najbardziej przypadły do gustu brokatowe słodkości do candy baru.... nie dość, że pyszne, to jeszcze jakie piękne!

 

Pozdrawiam,

Sara Sznajder- Zawieruszyńska

konsultantka ślubna Perfect Moments Oddział Bydgoszcz

Źródło zdjęćwww.pinterest.com


TAGI: Brak

Komentarze

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u