Dlaczego SPINKI?


Przyjęcia zaczęliśmy organizować przecież w 2006 (jako jedna z pierwszych w Polsce agencji ślubnych!) pod szyldem Perfect Moments… Ale czy chwile, które pamięta się najdłużej i wspomina się najlepiej, zawsze są idealne?

Za to SPINKI mieszczą w sobie tyle znaczeń!

Jeśli organizujemy dla Ciebie przyjęcie weselne, nie zapomnisz ani o spinkach dla Pana Młodego, ani o tych dla Panny Młodej. Ani o żadnym innym ważnym elemencie - zepniemy wszystko dla i za Ciebie!

Jeśli zatrudniasz nas do wyprawienia imprezy, możesz cieszyć się każdym jej momentem, spinamy się tylko my (do pracy oczywiście)!

Jeśli zajmujemy się doborem podwykonawców, możesz mieć pewność, że pospinamy ich w świetnie współpracujące zespoły - u nas nie ma przypadkowych wyborów.

Jeśli spodoba Ci się nasze zaangażowanie przy organizacji przyjęcia, możesz rzucić nam kolejne wyzwanie - i to będzie swoisty spin-off! ;)

A jeśli marzy Ci się uszczęśliwianie innych (albo siebie!) tworzeniem niezapomnianych przyjęć ślubnych - całą naszą wiedzę i doświadczenie z organizacji kilkuset różnych imprez spięliśmy w kursach i warsztatach w Akademii Pani Spinki.

Moglibyśmy jeszcze napisać coś o spinach z fizycznego punktu widzenia, ale znacznie bardziej wolimy chemię… międzyludzką :)

I jak, spinamy się z Twoją wizją agencji eventowej?

Karina Ciosk
Karina
Ciosk
Agata Papież
Agata
Papież
Norbert Ciosk
Norbert
Ciosk

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u