Co to za SPINKI


SPINKI to nowa marka, ale nie nowy zespół, jakość i standardy. Nasza agencja jest jedną z pierwszych na polskim rynku ślubnym - od 2006 roku pod szyldem Perfect Moments zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie organizacji przyjęć weselnych. Zorganizowaliśmy już kilkaset uroczystości o różnym charakterze, a naszą specjalnością są te najbardziej stylowe.

Nasze konsultantki – SPINKI – cechuje to, czego nie mają konsultanci innych agencji: niezwykły zmysł organizacyjny połączony z wypracowanym gustem, umiejętność przekuwania pomysłów w niesamowite realizacje, otwartość i indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi podwykonawcami, którzy muszą spełniać wszystkie wyznaczone przez nas standardy.

Dla nas nie liczy się tylko ostateczny efekt, ale również całość współpracy, każdy jej etap. Naszym klientom zapewniamy wsparcie w każdej fazie przygotowań, nie zostawiamy ich sam na sam z pomysłami, zawsze wyprzedzamy oczekiwania. Dostarczamy usługi ślubne i eventowe najwyższej jakości w każdym aspekcie: od prowadzenia wstępnych rozmów i wywiadów, poprzez kolejne propozycje, po końcową realizację. Dajemy satysfakcję na każdym poziomie współpracy.

W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni i dokładnie wyselekcjonowani eksperci, którzy wiedzą w jaki sposób spełnić wymagania i marzenia każdego klienta: Pary Młodej, managera centrum handlowego czy rocznego dziecka. Bez obaw możesz im zaufać i powierzyć organizację przyjęcia od A do Z, od pomysłu po realizację. Nasza wiedza pozwala z każdego konceptu stworzyć niepowtarzalne przyjęcie.

Jako doświadczona agencja spinamy wszystko za Ciebie – a Ty oszczędzasz czas i pieniądze!

Karina Ciosk
Karina
Ciosk
Agata Papież
Agata
Papież
Norbert Ciosk
Norbert
Ciosk

Jak działają SPINKI?

Jak używać spinek, nikomu nie trzeba tłumaczyć – przydają się zawsze! Podobnie jest z naszymi konsultantkami-SPINKAMI, które kiedy tylko mogą, pomagają na wszelkie sposoby.

Nasi wedding plannerzy do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Niezależnie czy organizujemy ślub, 80 urodziny babci czy premierę filmową, zawsze dbamy o każdy szczegół przyjęcia. Dopasowujemy poszczególne elementy, przypinamy je do całości tak, żeby wszystko idealnie ze sobą współgrało.

Wiemy, jak ważny dla Ciebie jest ten dzień, skoro zwracasz się do nas z prośbą o pomoc – dlatego obiecujemy, że na pewno Cię nie zawiedziemy. Cały okres przygotowań to także czas budowania relacji, która oparta jest na zrozumieniu, empatii i wrażliwości na drugą osobę. Zawsze przygotowujemy maksymalnie spersonalizowane oferty: poznajemy naszych klientów, ich potrzeby, możliwości i wymagania – a następnie przygotowujemy przyjęcie lub event skrojone na miarę. 

Przestrzeń i czas nie grają dla nas roli! Możemy zorganizować ślub na drugim końcu świata, przygotować wesele na 200 osób w ciągu kilku miesięcy. Ponadto dzięki długoletniemu doświadczeniu możemy oferować usługi najlepszych podwykonawców w najkorzystniejszych cenach, których nie uzyska klient indywidualny ani żadna inna agencja.

Co ważne, nasza praca nie jest dla nas zwykłym świadczeniem usług. Kochamy to co robimy, organizacja ślubów, przyjęć i eventów to nasza pasja. Dzielimy się emocjami, tworzymy klimat wydarzenia. Wyznaczamy trendy, jesteśmy inspiracją dla innych konsultantów. Nasza kreatywność nie ma granic. Jeśli marzysz o oryginalnym, tematycznym lub po prostu stylowym ślubie, przyjęciu lub evencie, to znajdujesz się właśnie w dobrych rękach.

Co spinają SPINKI?

SPINKI to wszystko, co najlepsze: wieloletnie doświadczenie, świeżość, najwyższa jakość usług.
Od 2006 roku specjalizujemy się w organizacji ślubów i wesel - jako Perfect Moments zorganizowaliśmy ich kilkaset! Nasza agencja ślubna wyróżniana jest nie tylko certyfikatami i nagrodami branży ślubnej, lecz przede wszystkim zaufaniem coraz większego grona klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i renoma to gwarancja, że Wasz ślub będzie najpiękniejszym dniem w Waszym życiu. 

Nasze oddziały znajdziecie na terenie całej Polski, a także za granicą – zrealizujemy Wasz ślub, gdzie chcecie i jak chcecie. A jeśli jeszcze tego nie wiecie… to podsuniemy garść inspiracji i pomożemy w urzeczywistnieniu nawet najbardziej szalonej idei. SPINKI, czyli nasze wedding plannerki, to wykwalifikowane i kreatywne osoby, które uwielbiają tworzyć przyjęcia niczym ze snów. Wiedzą jak unikać błędów, gdzie spodziewać się niespodzianek (i jak zapobiegać ich negatywnym skutkom), jak działać w awaryjnych sytuacjach. Dajemy bezpieczeństwo i pewność, że wszystko się powiedzie zgodnie z planem.

Widząc oczekiwania rynku i potrzeby naszych klientów poszerzyliśmy ofertę tak, by spinać wszystkie stylowe przyjęcia. Współczesny człowiek marzy nie tylko o stylowym i niezapomnianym dniu ślubu, ale i o całym życiu – jeśli SPINKI będą Ci w nim towarzyszyć, to tak właśnie będzie! Zajmujemy się kompleksową obsługą każdego rodzaju przyjęć: od przyjęć zaręczynowych, poprzez ślub i wesele, aż po rocznice, jubileusze i inne przyjęcia rodzinne.
Wesprzemy Cię także w pracy – jeżeli potrzebujesz pomocy w organizacji stylowego eventu lub uroczystości firmowej, my zepniemy wszystko w perfekcyjną całość!

Od samego początku naszej działalności staramy się jak najbardziej przyczyniać do promocji i kreowania pozytywnego wizerunku zawodu konsultanta ślubnego. Jesteśmy członkiem oraz współzałożycielem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, bierzemy udział w tworzeniu branżowych publikacji, często pojawiamy się także w mediach w roli eksperta z branży ślubnej.

Od 2008 roku organizujemy również szkolenia dla przyszłych wedding plannerów i Par Młodych. Nie tylko kształcimy konsultantów ślubnych, ale dajemy im również szansę udziału w naszym autorskim programie praktyk. Przyszły wedding planner ma możliwość uczestnictwa w organizacji dnia ślubu, a później przez dwa lata może wraz ze SPINKAMI współorganizować przyjęcia. Jako jedyni w Polsce nie tylko przekazujemy wiedzę, ale pokazujemy jak ją wykorzystać!

Zdobyte doświadczenie może przekuć na nasz wspólny sukces – najlepszych praktykantów zapraszamy do współpracy z agencją SPINKI. Możesz zostać naszym wedding plannerem lub otworzyć własną agencję pod naszym szyldem na zasadzie franczyzy, by wraz z nami budować markę SPINKI.

Teraz, w Akademii Pani SPINKI, przygotowaliśmy specjalistyczne kursy dla przedstawicieli branży ślubnej: właścicieli agencji ślubnych i osób dopiero chcących je otwierać, managerów i właścicieli lokali, początkujących fotografów i filmowców.

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u