logo

Agencja ślubna SPINKI (wcześniej Perfect Moments) swoje doświadczenie buduje od 2006 roku i w tym czasie stała się czołową firmą ślubną w Polsce. W 2008 roku otworzyliśmy pierwsze oddziały w różnych polskich miastach – dziś spinamy przyjęcia w całym kraju. Dzięki temu, że SPINKI pracują na terenie całej Polski (i nie tylko), znamy specyfikę pracy w poszczególnych regionach. Wiemy, czym różni się organizacja przyjęć na terenie wielkich aglomeracji od tych w małych miejscowościach. Znamy od podszewki każdy z poszczególnych rynków docelowych.

SPINKI są pionierami w zakresie szkoleń dla przyszłych konsultantów ślubnych - szkolimy najdłużej w Polsce! Zaczęliśmy się tym zajmować w 2008 roku, a przez te wszystkie lata ze szkoleń Akademii Pani SPINKI skorzystało kilkaset osób z całej Polski oraz spoza jej granic: gościliśmy kursantów z Czech, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Włoch.

Każdy z naszych trenerów zorganizował po kilkadziesiąt różnorodnych przyjęć: ślubów, wesel, przyjęć rodzinnych, imprez firmowych. Nie przekazujemy suchych informacji, a popartą praktyką wiedzę. Dzielimy się doświadczeniem, wiemy o czym warto mówić podczas szkoleń, co pokazywać – wiemy też jak to robić.

Największym atutem każdej ze SPINEK jest umiejętność koordynacji różnego rodzaju przyjęć - robimy to najlepiej w całym kraju! Wiemy, że to najważniejsza i najtrudniejsza część zawodu konsultanta ślubnego, dlatego podczas szkoleń dogłębnie omawiamy ten temat, poruszamy różne kwestie i przyglądamy się każdemu z aspektów dotyczących organizacji krok po kroku.

Jednak to nie wszystko - jako jedyni w Polsce dajemy absolwentom naszych szkoleń możliwość praktycznego poszerzenia wiedzy, podczas koordynacji dnia ślubu wraz z naszymi konsultantkami!

Szkolenia organizowane są w kameralnych grupach, co zapewnia komfort podczas nauki oraz daje możliwość przekazania maksymalnej dawki wiedzy. Stawiamy przede wszystkim na jakość, a nie na ilość – to także pierwsza wskazówka do organizacji najlepszych przyjęć.

Z nami nie grozi Ci nuda - wręcz przeciwnie, nawet nie poczujesz upływu czasu podczas szkoleń!

Drogocenna wiedza zdobywana przez przeszło dekadę – dlaczego chcemy się nią dzielić w rzetelny sposób?

Chcemy się podzielić z Tobą wiedzą i doświadczeniem… ponieważ kochamy ten zawód! Organizacja stylowych przyjęć, ślubów i wesel to nasza pasja. Chcemy promować nasz zawód i budować świadomość, jak potrzebny i ważny jest wedding planner – bo właśnie przez brak tej świadomości zaledwie 0,02% polskich Młodych Par korzysta z usług konsultantów ślubnych.

Zawód konsultanta ślubnego jest w Polsce wciąż niedoceniany, chociaż jest on bardzo rozwojowy. Podczas szkoleń w Akademii Pani SPINKI poszukujemy utalentowanych osób, które będziemy mogli zaprosić do naszego zespołu, aby wspólnie się rozwijać oraz budować siłę marki SPINKI.

W naszym kraju wciąż brakuje firm z branży ślubnej, które cechowałyby nie tylko profesjonalne podejście, ale i pasja w zawodzie – dzięki Akademii Pani SPINKI taką firmę możesz stworzyć Ty! Jesteśmy po to, by Ci pomóc: wyszkolimy Cię i damy odpowiednie podstawy do rozwijania siebie i swojej działalności.

Tworzymy zespół pasjonatów, a przyjęcia, wesela i śluby organizujemy na terenie całego kraju. Przez ostatnie 10 lat zdobywaliśmy rozległe kontakty w branży ślubnej i m.in. z tego powodu możemy się pochwalić prawdopodobnie najlepszą w Polsce znajomością rynku ślubnego.

Na podstawie zdobytej przez ten czas wiedzy i doświadczenia oraz wykonanych kilkuset realizacji, doskonale wiemy, jak poruszać się w branży ślubnej i w zawodzie wedding plannera. To dlatego jakość naszych szkoleń, sposób przekazywania wiedzy i ich wartość merytoryczna jest na najwyższym poziomie.

Co z nami zyskasz?

 •  Pokażemy Ci, jak uniknąć błędów, które osoby stawiające pierwsze kroki w zawodzie wedding plannera popełniają najczęściej
 •  Dowiesz się, jak krok po kroku skutecznie i przy jak najniższych kosztach wystartować z własną firmą i przetrwać na trudnym rynku organizacji ślubów
 •  Dostaniesz najważniejszą wiedzę, dzięki której zaoszczędzisz mnóstwo czasu oraz pieniędzy, nie ucząc się na własnych błędach, a od zawodowców w branży ślubnej
 •  Poznasz wszystkie niezbędne mechanizmy i rozwiązania, pozwalające jak najlepiej prowadzić firmę - wskażemy Ci, jak osiągnąć sukces w branży ślubnej
 •  Pokażemy Ci, jak zarządzać projektem, zespołem oraz jak efektywnie wykorzystywać czas w pracy
 •  Nauczysz się, jak budować portfolio, jak prowadzić marketing agencji (social media, PR), jak zdobyć pierwszych i kolejnych klientów (oraz jak radzić sobie z trudniejszymi przypadkami ;)), pokażemy Ci skuteczne techniki negocjacji
 •  Zdobędziesz wiedzę o tym, jak budować bazę podwykonawców i dobre relacje z nimi
 •  Dostaniesz wszystkie niezbędne materiały: ankiety, tabele, kosztorysy i narzędzia pozwalające skutecznie panować nad organizacją i budżetem wesela
 •  Po ukończonym szkoleniu nie zostawimy Cię sam na sam z wiedzą i niemożnością jej wykorzystania – będziesz mógł przetestować nowo nabyte umiejętności podczas koordynacji dnia ślubu wraz ze SPINKAMI, a tego nie doświadczysz nigdzie indziej!
 • Każdy uczestnik szkoleń może skorzystać z naszego merytorycznego wsparcia przez 2 lata po ukończeniu szkolenia, a najlepszym absolwentom pomagamy także w organizacji stażu zawodowego
 •  Po szkoleniu możesz zdobywać z nami doświadczenie w branży ślubnej przyłączając się do programu Akademia Pani SPINKI - taką możliwość dostajesz tylko u nas!

Zapoznaj się z programami naszych szkoleń i przekonaj się, że jesteś we właściwym miejscu !

Jedną z największych wartości naszych szkoleń są profesjonalne programy szkoleniowe, stworzone przez SPINKOWYCH specjalistów w branży ślubnej oraz od PRu i marketingu dedykowanego branży ślubnej. Jako jedyna firma z branży oferujemy Państwu wyróżniony LAUREM KLIENTA specjalny program szkoleniowy AKADEMIA DOBREJ SPRZEDAŻY oraz szkolenie z zakresu technik wpływu, negocjacji i zarządzania.

W Akademii Pani SPINKI zdobędziesz prawdziwą wiedzę popartą ogromnym doświadczeniem i jakością usług, którą - obok wspomnianych certyfikatów - potwierdza członkowstwo w Polskim Stowarzyszeniu Konsultantów Ślubnych oraz liczne zaproszenia na prelekcje i wywiady eksperckie w prasie, mediach, w prestiżowych portalach ślubnych i podczas najlepszych branżowych imprez.

Tylko u nas masz możliwość zdobywania wiedzy pod okiem najbardziej doświadczonego Wedding Plannera w Polsce, założycielki i prezesa firmy Kariny Ciosk. To ona od ponad 10 lat podbija rynek ślubny w naszym kraju. Jest wizjonerką i pasjonatką organizacji ślubów, a przede wszystkim szanowanym, docenianym przez całą branżę, Wedding Plannerem w Polsce. Wraz z innymi konsultantkami tworzyła Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, a tam m.in. kodeks etyki konsultantów ślubnych.

To Karina budowała od podstaw siłę marki Perfect Moments, a teraz SPINKI. Przecierała szlaki na rynku organizacji ślubów w Polsce. To dzięki niej SPINKI są członkiem elitarnego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, zrzeszającego najlepsze w kraju agencje ślubne. Dobrze wie, jak osiągnąć sukces i unikać błędów, a teraz tę wiedzę może przekazać właśnie Tobie. Wśród pozostałych trenerów są także specjaliści z branży ślubnej, PRu, sprzedaży i marketingu.

Nasza firma została wpisana do rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.26/00036/2015. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem zdobyliśmy zaufanie Powiatowych Urzędów Pracy, które kierują na nasze kursy osoby zainteresowane zawodem konsultanta ślubnego oraz pokrywają koszty takiego szkolenia, a my pomagamy we wszystkich formalnościach z tym związanych.

Szkolenia Akademii Pani SPINKI rekomendowane są przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.