Grażyna i Marcin

22 / 09 / 2018

Kilka razy spotykaliśmy się z wedding plannerami, jednak ostateczny wybór padł na Agencję Spinki i Panią Agatę. Niewątpliwie była to najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Pani Agata zawsze służyła pomocą i radą. W przeciwieństwie do innych doradcow, z którymi się spotykaliśmy, nie starała się narzucać nam swoich pomysłów, a pomagać w realizacji naszych marzeń. Nasze wesele organizowaliśmy na odległość prawie 900km i wszystko wyszło perfekcyjnie. Mogliśmy pytać o wszystko i w każdej chwili. W ogóle nie martwiliśmy się o jakość pracy podwykonawców- byliśmy pewni, że są to osoby godne zaufania i profesjonalne.
Współpraca z takimi ludźmi to przyjemność. Pani Agata prezentowała nam oferty podwykonawcow z całej Polski, więcc nie byliśmy ograniczeni tylko do lokalnych ofert.
W trakcie przygotowań, a później przyjęcia Pani Agata wraz ze swoją ekipą czuwały, by wszystko było jak należy, na sali były niezauważalne i bardzo szybko reagowały na pojawiające się sytuacje. Dzięki takiej pomocy mogliśmy się naprawdę odprężyć i czerpać garściami z naszej imprezy. Myślę, że najlepszym podsumowaniem będą słowa naszych gości, ktorzy zgodnie twierdzili ze bylo to najlepsze wesele na jakim kiedykolwiek byli
Polecamy każdemu:)

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u