Joanna i Roman

05 / 01 / 2021

Nasz ślub miał być wyjątkowy - tak myślą wszystkie pary, ale dla nas miało to szczególne znaczenie. Oboje po przejściach i rozwodach tym razem mielismy zrobić wszystko jak należy. Miało być tak jak my chcemy, a nie tak jak zdecydowali rodzice lata temu. I przede wszystkim miało być pięknie.

Oboje zapracowani i trochę przerażeni całym tak zwanym rynkiem slubnym, iloscia ofert i świadomością ze nie będziemy mieli czasu zeby wszystkiego dopilnować. Narzeczony ciagle w rozjazdach z ufnością oddal wszystkie sprawy organizacyjne w moje rece, a ja spanikowałam. Wymazylam sobie slub w plenerze i przyjecie zaraz po nim, najlepiej w tym samym miejscu i koniecznie w miejscu z klimatem. I wtedy pojawila się myśl ze przecież istnieje zawod „konsultantka slubna” i zaczely się poszukiwania. Agencja Spinki, a wtedy jeszcze Perfect Moments od początku zrobila na mnie pozytywne wrazenie. Poczytalam recenzje, obejrzałam relacje  i poprosiłam o spotkanie. Wlascicielka Pani Karina okazala się „siłą spokoju” i w trakcie pierwszego spotkania zdecydowaliśmy się podpisac umowę.

I to była własciwa decyzja. Karina i jej mąż Norbert spięli wszystko perfekcyjnie. Zarządzali nie tylko podwykonawcami, ale też moimi emocjami ☺. Dyrektor w korporacji nie jest łatwym klientem! ale Karina poradziła sobie ze mną wspaniale ☺. Z perspektywy czasu najważniejsza okazała się pomoc w wyborze podwykonawców i negocjacje z samym obiektem „Endorfina” w Warszawie. Zespół barmanow nasi goście pamietają do dziś ( mineły prawie 3 lata od tego momentu ), a my z łezką w oku przeglądamy zdjęcia zrobione przez Pana Mariusza. Dzięki niemu mamy wspaniałą pamiątkę w postaci albumów, a nawet nie zauważyliśmy, że był z nami od rana. Nawet nasze koty mają piękne portrety ☺

Podsumowując – jeśli jesteście zapracowani, zaufajcie ludziom którzy wiedzą o organizacji ślubów wszystko, a tacy właśnie są Karina i Norbert. Minęlo już trochę czasu, a my wciąż spotykamy się i z dumą możemy o nich powiedzieć „ Nasi Przyjaciele”.

Joanna & Roman

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u