Śluby

Marzy Wam się idealny ślub i cudowne wesele? Trafiliście pod właściwy adres – agencja SPINKI to jedyny właściwy wybór, gdy potrzebny jest konsultant ślubny! Wyróżniają nas doświadczenie, kreatywność i znajomość branży od podszewki. Organizacja wesela nie ma przed nami żadnych tajemnic.

Spinki przydają się w najmniej oczekiwanych momentach – czyż nie? Podobnie ma się sprawa z nami, SPINKAMI: niezależnie od tego, na jakim etapie przygotowań jesteście, nasza konsultantka ślubna wykreuje i zorganizuje dla Was stylowy ślub i wesele.

SPINKI to esencja wieloletniego doświadczenia naszych konsultantek, na swoim koncie realizacji mamy więc nie tylko tradycyjne śluby i przyjęcia weselne. Współpracujemy tylko z najlepszymi i godnymi polecenia podwykonawcami, nie zdajemy się nigdy na przypadek.

Spinanie przyjęcia nie oznacza jedynie jego zorganizowania i przygotowania poszczególnych elementów – aby przyjęcie było idealne, musi być dopasowane do konkretnych potrzeb. Zanim przystąpimy do pracy dla Was, zadamy mnóstwo pytań i będziemy Was bacznie obserwować. Nie bójcie się – w ten sposób udaje nam się maksymalnie spersonalizować każdy ślub i wesele!

Kreujemy trendy w Polsce, przecieramy szlaki i robimy to, czego inni nawet nie ośmielą się zaproponować. Wyznaczamy trendy i wciąż podnosimy wyżej poprzeczkę – nie tylko sobie, ale i wszystkim swoim współpracownikom. Tworzymy standardy, dzięki którym branża ślubna wciąż się rozwija. Wskazujemy drogę ku jeszcze bardziej stylowym i zachwycającym przyjęciom.

Nasz zasięg przekracza granice kraju, współpracujemy nie tylko z polskimi podwykonawcami, ale i z zagranicznymi agencjami ślubnymi. Z nami zrealizujecie każde marzenie ślubne: ślub za granicą, ślub w plenerze, ślub nad morzem, ślub w górach - powiedzcie czego pragniecie, my to dla Was zrobimy.

Zadzwońcie lub napiszcie!

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u