Szkolenia


Cechuje Cię kreatywność i nieszablonowe myślenie, uwielbiasz dawać szczęście i czerpiesz z tego satysfakcję? To znaczy, że powinnaś zostać konsultantką ślubną.

Wszystkich, którzy chcieliby związać swoją przyszłość z organizacją przyjęć (i nie tylko!), zapraszamy do Akademii Pani SPINKI. Tylko tutaj nauczysz się od wieloletnich praktyków i specjalistów, jak tworzyć i spinać najbardziej stylowe przyjęcia!

 

 


Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych od 2007 roku, czyli od dnia powstania tej elitarnej grupy zrzeszającej profesjonalnych konsultantów ślubnych w Polsce.

Dlaczego u Nas?


Nasi trenerzy to zespół doświadczonych wedding plannerów, specjaliści od marketingu, PRu, zarządzania i sprzedaży, którzy dzielą się podczas szkoleń swoją obszerną wiedzą, popartą ogromnym doświadczeniem.

Dowiedz się więcej

dla kogo?


Akademia Pani SPINKI to szkolenia dla WSZYSTKICH zainteresowanych poszerzaniem wiedzy na temat branży ślubnej, którzy chcą wiedzieć więcej o organizacji ślubów: przyszłych konsultantów ślubnych, panien młodych, właścicieli...

Dowiedz się więcej

referencje


Zaczęliśmy szkolić jako pierwsza agencja ślubna w Polsce – już w 2008 roku! Program dostosowujemy do wciąż rozwijającej się branży ślubnej – do czego przyczynia się także Akademia Pani SPINKI.

 

Dowiedz się więcej

Nasze szkolenia

Nasi Trenerzy

Karina Ciosk

W 2006 roku stworzyła markę Perfect Moments, realizując swoje marzenia i ambicje. Przez lata zdobywała doświadczenie, poszerzała horyzonty, zapraszała do współpracy na zasadach franczyzy najlepszych wedding plannerów. Jako jedna z pierwszych polskich konsultantek ślubnych zaczęła dzielić się swoją wiedzą podczas szkoleń. Wraz z pozostałymi konsultantkami-SPINKAMI zorganizowała kilkaset ślubów i wesel, a także przyjęć rodzinnych, biznesowych i eventów. Branża ślubna i eventowa nie mają przed nią żadnych tajemnic: wie, jak zorganizować każde przyjęcie, jak znaleźć najlepszych podwykonawców oraz jak spiąć wszystko w jedną spójną koncepcję. Karina to serce i mózg operacyjny SPINEK. Ma ku temu podstawy: ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz Prywatną Szkołę Businessu i Administracji w Warszawie. Jest specjalistką ds. organizowania i spinania najbardziej stylowych imprez, miłośniczką poznawania trendów i czerpania z nich inspiracji, mistrzynią savoir-vivre’u. Przede wszystkim jednak Karina to pasjonatka i wizjonerka – każde przyjęcie, każdy ślub i każdy event przemieni w niepowtarzalne wydarzenie. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się nie tylko ze swoimi klientami i podczas szkoleń, ale także z mediami. Karina często zapraszana jest do programów radiowych i telewizyjnych jako ekspert, dzięki czemu aktywnie promuje zawód wedding plannera i jego rolę w organizacji ślubu i wesela.

Agata Papież

Agata to organizatorka ślubów z powołania Wizja, pasja, kreatywność, dbałość o detale, precyzja, komunikatywność. To cechy Agaty właścicielki oddziału Małopolskiego Spinek , ogromna wiedza jaką zdobyła podczas pracy w międzynarodowych korporacjach oraz zmysł artystyczny powodują że wesela przez nią organizowane są spinane perfekcyjnie a Pary Młode z dużą empatią wspominają ten dzień .

Norbert Ciosk

Dołączył do SPINEK niecałe 2 lata temu. Zanim jednak pojawił się w firmie, przez lata zdobywał doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz w kierowaniu w dużych firmach w tym w swojej własnej. Jest bardzo ambitny i uparty. Dzisiaj jest prawą ręką Kariny. Zarządza SPINKAMI – to jego główna rola w firmie ale równie chętnie organizuje eventy oraz prowadzi szkolenia. Norbert podobnie jak Karina to mózg operacyjny SPINEK.
©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u