Bajkowe wesele? Czemu nie? Nawet w centrum Warszawy! Jak się pracuje z Perfect Moments to wszystko jest możliwe 🙂 

W ogrodach jednego z warszawskich lokali udało nam się przejść przez magiczne drzwi do Krainy Czarów. To właśnie w tej Krainie, pełnej zieleni i magii, Kasia i Rik przy świadkach rodziny i przyjaciół przysięgali sobie miłość.

 

Uroczystość utrzymaliśmy w klimacie Alicji w Krainie Czarów, postawiliśmy na kolor mięty, który przewijał się od zaproszeń, winietek, menu i obrusy aż po szpilki Panny Młodej 🙂  Nie nachalnie, raczej rustykalnie nawiązaliśmy do elementów z Alicji – dominowały książki, zegary i ramki. Na stołach nie mogło zabraknąć buteleczek z napisem „wypij mnie” czy ciasteczek z etykietkami „zjedz mnie”. Dzbanki na stertach książek przewiązanych starymi tasiemkami dopełniały tylko całości. Do świata fantazji wprowadzić miały stare klucze przywiązane do winietek. W każdym najdrobniejszym elemencie staraliśmy się konsekwentnie realizować marzenie Kasi o idealnym weselu. I mogę śmiało powiedzieć, udało się! 🙂 

Pozdrawiam

Joanna Lietz

Konsultantka ślubna Perfect Moments Trójmiasto 

 

Kasia i Rik, jako bardzo zadowolona para wysłała do nas bardzo miłe referencje: 

"Nie wierzyłam, że dożyjemy, ale dożyliśmy i przeżyliśmy najpiękniejsze wesele, jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Wszyscy nam powtarzali, że zawsze coś musi się nie udać. Bzdura!
Było idealnie, począwszy od ceremonii w ogrodzie, aż do końca imprezy chcielibyśmy móc to przeżyć jeszcze raz i jeszcze raz – tak co najmniej raz w miesiącu.
Potrzebowaliśmy chwili na ochłonięcie, bo emocje były ogromne i pewnie będą wracały wraz ze zdjęciami i z filmem. Dziękujemy Ci (Joanna Lietz) za wszystko, pomoc, wsparcie i dobrą radę. Za to, że ogarnęłaś to wszystko, nasze potrzeby, wyobrażenia i oczekiwania, zebrałaś to w kupę i pomogłaś nam przeżyć najpiękniejszy dzień w naszym życiu.
I nie wiem, jak Ty to robisz, po pół roku kontaktu prawie codziennie, będzie mi tego brakować.
Ściskamy mocno i jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!!
Kasia i Rik"

 

 

Alicja w Krainie Czarów… a raczej Kraina Czarów Kasi i Rika