Zdjęcie

Organizuję wesela w Warszawie, w Krakowie i w całym województwie mazowieckim i małopolskim

Od 2006 roku prowadzę agencję ślubną, która jest dziś jedną z najstarszych na rynku w Polsce. Od 2008 roku szkolę branżę ślubną pod marką Akademia Pani Spinki, przygotowując do zawodu przyszłych wedding plannerów i wedding designerów. Branża ślubna to całe moje życie, to zamiłowanie i praca, które nieustannie się łączą. 

Przez wiele lat mieszkałam w Warszawie podczas studiów, a potem przeniosłam się do Krakowa. W stolicy Małopolski narodziła się moja firma, tu organizowałam pierwsze wesela pod szyldem Perfect Moments (a od 2010 roku znacie nas już jako Agencję Spinki). To są niezapomniane realizacje – wesele w stylu amerykańskim na Zamku w Niepołomicach w 2006 roku czy 3-dniowe uroczystości ślubne dla arystokracji, czyli ślub Pawła i Gabrieli Aksamit-Będkowskich w Dworku Białoprądnickich, na Zamku w Niepołomicach i na Zamku w Korzkwi. Uwierzycie, że to były pierwsze z moich realizacji?

Lubię swoją pracę za możliwość tworzenia projektów wyjątkowych, w pełni dopasowanych do moich par. Stawiam na jakość, na klasę, ponadczasowość i na dopasowanie przyjęć do pary młodej, ale i do gości. Uwielbiam rozpieszczać swoje pary, ale i każdą zaproszoną na ślub osobę. 

Moja misja to tworzenie przyjęć, które są ponadczasowo eleganckie, gdzie jedzenie zostaje w pamięci gości, a muzyka brzmi jeszcze długo w ich uszach jako miłe wspomnienie. Lubię przyjęcia kameralne, na których łączę polskie tradycje ze światowymi trendami. Moje pary w pełni mi ufają, pozwalają poznać swoje rodziny i przyjaciół, bym mogła jak najlepiej dla wszystkich dobrać odpowiednią oprawę dla ślubu i wesela. 

Jaką jestem wedding plannerką? Nie spełniam marzeń, a tworzę rzeczywiste przyjęcia. Moje pary mogą liczyć na to, że wszystko wytłumaczę, omówię, podpowiem, doradzę, ale i  odradzę. Zawsze liczę się z opinią swoich par, bo to one mają ostateczne zdanie w kwestiach organizacji wesela. Jednak moim obowiązkiem jest pokazanie im plusów i minusów danego wyboru. I na tę szczerość z mojej strony zawsze mogą liczyć. 

Kiedy trafia do mnie odważna para młoda, która pragnie przyjęcia, jakiego jeszcze nie było –  z największą przyjemnością projektuję ten dzień inspirując się książką czy filmem, a czasem obrazem. Jestem osobą kreatywną i pomysły na wesela odnajduję w otaczającym nas świecie. 

W pracę wkładam mnóstwo serca, dlatego przyjmuję tylko 10 przyjęć rocznie, by każdemu klientowi poświęcić jak najwięcej uwagi. Pary młode są dla mnie najważniejsze, dlatego nie mam określonych godzin pracy, jestem do dyspozycji tyle, ile jestem potrzebna. Inspiracje na ślub moich par czerpię zewsząd, dlatego ostrzegam – piszę setki e-maili. Gdy tylko wpadnie mi jakaś inspiracja, to od razu podsyłam ją dla mojej pary. Bo ja ciągle o nich myślę. 

Żyję ślubami swoich klientów, a oni podkreślają, że jestem oazą spokoju, czują się przy mnie bezpiecznie, ponieważ wszystkiego pilnuję. To właśnie po mamie lekarce odziedziczyłam cierpliwość, spokój i opanowanie, a także umiejętność szybkiego działania i podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych. Pracowitość i pasję do tego, co robię mam także po niej, bo przez całe życie widziałam, jak oddana jest swoim pacjentom. Dzięki mamie wiem, że w życiu trzeba robić to, co się kocha. I dlatego właśnie jestem wedding plannerką. 

Jako zodiakalny byk, uwielbiam jeść i znam się na dobrym jedzeniu. Chętnie zwiedzam kulinarną mapę Polski, by szukać inspiracji na przyjęcia moich par. Dla mnie jedzenie jest najważniejsze, bo goście muszą być w tej kwestii dopieszczeni. To właśnie obiad na przyjęciu jest punktem kulminacyjnym. Odpowiednio wyszukane potrawy, dopasowane do różnych preferencji gości, stanowią wizytówkę przyjęcia. To przy stole rozmawiamy, goście poznają się między sobą, spotykają z dawno niewidzianymi członkami rodzin. 

Lecz przyjęcie to nie tylko jedzenie i potrawy serwowane czy podawane w bufetach. Zawsze szczegółowo dbam również o napoje. Na moich weselach są dobre trunki, ale i pyszna kawa, herbata, soki wyciskane czy lemoniady. Wszystko spersonalizowane pod gości wesela.

Nie tylko treść, ale i forma są ważne. I znów odwołam się do moich korzeni. Tata pochodzi z rodziny szlacheckiej i to jak jemy, jak siedzimy przy stole i w jaki sposób ten stół jest nakryty, było bardzo istotne w życiu naszej rodziny. I dlatego przywiązuję do tego aspektu ogromną wagę podczas organizacji przyjęć. Zasady savoire-vivre’u są dla mnie kluczowe, wyniosłam je z domu, a na studiach poszerzyłam wiedzę podczas wykładów z protokołu dyplomatycznego. 

Uwielbiam piękno, sztukę i dlatego wygląd przyjęcia jest dla mnie ważny. Ale jeśli przyjrzycie się moim realizacjom, to nie dekoracje są w nich pierwszoplanowe. Owszem, moje śluby są estetyczne i nieraz wyprzedzają trendy, jednak nie przepadam za przepychem. Oglądając moje portfolio przekonacie się, że dekoracje są raczej skromne, ale i ponadczasowe, klasyczne, czasami bardziej odważne, nowoczesne. Jednak zawsze korzystam z usług najlepszych florystów i firm dekoratorskich. Dodatkiem do dekoracji jest również papeteria i tutaj znowu stawiam na jakość, na świetny gatunkowo papier, na wydruk, by czuć było klasę w każdym detalu.

Bardzo istotne jest na przyjęciach również odpowiednie oświetlenie, dlatego skrupulatnie weryfikuję firmy, z którymi współpracuję. Uważam, że odpowiednio dobrane światło, to dobra atmosfera na weselu i wspaniałe zdjęcia oraz film!

A muzyka? To priorytetowy aspekt każdego przyjęcia, dlatego szczególną uwagę przywiązuję do oprawy muzycznej ślubu i wesela. Dzięki wychowaniu wśród rodziny, która ceni dobrą muzykę, potrafię weryfikować muzycznych usługodawców. Od najmłodszych lat, dzięki tacie – perkusiście jazzowemu, w domu słuchało się jazzu. A z kolei moja mama i babcia kochały Chopina. Taka mieszanka gatunków, w połączeniu z wychowaniem muzycznym w latach 90-tych, sprawiła, że nie mam określonych ram. Słucham różnych gatunków i dlatego tak bardzo skupiam się także na jakości muzyki na przyjęciach. 

Jestem introwertyczką, która umie słuchać tego, co mówią pary. A moi klienci są osobami, które najczęściej nie mają czasu, są zapracowani, robią kariery czy są przedsiębiorcami. Trafiają do mnie, ponieważ chcą, by ich przyjęcie było z klasą, a oni sami marzą o tym, by dobrze bawić się wśród swoich najbliższych gości. Moje pary, tak jak ja, wierzą w miłość i to ona jest najważniejsza! A dzień ślubu jest początkiem małżeństwa, które jest dla nich wyczekanym nowym rozdziałem w życiu. Dlatego tak doskonale rozumiem się z parami, którym zależy na celebracji tego dnia! 

Jestem niepoprawną romantyczką. To właśnie wiara w miłość sprawia, że każdego dnia pracuję nad tworzeniem wspomnień z imprez życia moich par.

Interesuję się wystrojem wnętrz, dlatego często lubię wplatać designerskie elementy w ślubne projekty. Przez wiele lat mieszkałam w wielu miastach w Polsce, wychowałam się w pięknej kamienicy w centrum Kielc i dlatego lubię miejski nowoczesny styl z mieszanką retro. 

Obecnie mieszkam pomiędzy Krakowem a Kielcami w swoim wymarzonym domu z ogrodem, z ukochanym mężem i dwoma jamnikami. To tu powstało moje biuro z widokiem na las. To stąd ruszam w trasę organizować śluby z marzeń moich par w najbardziej topowych miejscach na ślubnej mapie Polski.

Obrazek

Karina jest królową ślubów, uwielbiam ją zawodowo i prywatnie. Kobieta do tańca i do różańca. Przebojowa, odważna i idąca z duchem czasu. Jest uważna na ludzi, bardzo cierpliwa i niezwykle spokojna. Podziwiana i lubiana w branży ślubnej, ekspert najwyższej klasy i jestem przekonana, że jeszcze sporo namiesza jeśli chodzi o śluby i przyjęcia w Krakowie i okolicach. Z Norbertem tworzy idealny team; powinni być wypisywani na receptę dla osób, które przestały wierzyć w prawdziwą miłość!

Obrazek

Karina to perfekcjonistka i ogromna ekspertka ślubna. Bardzo dobrze zna zasady savoir-vivre’u. Zwraca uwagę na każdy szczegół i jej wprawne oko wychwyci każdy błąd. Nie boi się wychodzić poza ramy i standardy i jeszcze potrafi przekonać do swojej wizji parę młodą. Potrafi z niczego zrobić coś pięknego. Karina kocha swoje psy. To niezwykle troskliwa i rodzinna osoba; wspólnie z Norbertem tworzą niezwykły duet w pracy i w życiu prywatnym, jako szczęśliwe małżeństwo. Cenię Karinę za wiedzę i doświadczenie, bo zna odpowiedź na wszystkie branżowe pytania i chętnie dzieli się wiedzą z innymi. Można z nią porozmawiać na każdy temat, nie tylko ślubny ;). Ubiera się z klasą i można ją rozpoznać na koordynacji po opasce na włosach, która zawsze jest dopasowana do stylizacji. To jej znak rozpoznawczy, bo nawet w takich elementach, jak własny strój, dba o spójność z wizją ślubu.

Obrazek

Spinka-Karina to dla mnie osoba, która budzi spokój. Podziwiam ją za ogromne pokłady cierpliwości i opanowania. Mam wrażenie, że nic nie jest w stanie jej zdenerwować. A do tego przy tak wielkim doświadczeniu, jest osobą bardzo skromną, która chętnie dzieli się swoją ekspercką wiedzą z innymi.

Obrazek

Karina to pełna klasy szefowa i bizneswoman, która inspiruje mnie do działania. Jest bardzo kreatywna, ma rozwiązanie na każdy problem. Razem z mężem są świetną parą zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym. Dla mnie są dwiema połówkami tego samego medalu.

Obrazek

Kochana Karinko, dla Ciebie największe podziękowania bo gdyby nie Ty ten dzień nie wyglądałby jak z bajki. Nawet sobie Ciebie nie wymarzyliśmy ! Włożyłaś w nasze przygotowania całe serce i przez ten cały czas byłaś dla nas wsparciem i pomocą ! Życzę każdemu takiej organizatorki jak Karina. ! Będzie nam Ciebie brakowało! Kinga i Jakub

KARINA! Z całego serca dziękujemy Ci za koordynację naszego najpiękniejszego dnia w życiu! Było idealnie! Aż serce nam pęka, że to już po... Dzięki Tobie mogliśmy być gośćmi na własnym weselu na czym bardzo nam zależało! DZIĘKUJEMY! Emilia i Michał

Więcej opinii w REFERENCJE

Zdjęcie

Organizuję wesela w Poznaniu i województwie wielkopolskim

Jak zaczęła się moja przygoda z organizacją ślubów?

Mieszkając w USA pracowałam przy przyjęciach na najwyższym poziomie. To właśnie te doświadczenia uzmysłowiły mi, jak fascynującym zajęciem jest brać udział w organizacji takich wydarzeń. Jak na ówczesne czasy przyjęcia te różniły się bardzo od tych urządzanych w Polsce. Amerykanie zachwycili mnie sposobem podchodzenia do świętowania każdego, nawet najmniejszego wydarzenia. To był kontrast do tego, jak skromnie podchodzi się do celebracji uroczystości i wydarzeń w życiu. A z celebracji życia, momentów „bycia tu i teraz” sama mogę napisać doktorat ;). Kocham świętować i dlatego tak bardzo zafascynowałam się możliwościami, jakie dawał mi rynek w USA. Po powrocie do Polski chciałam tę radość życia przenieść również na polskie przyjęcia.  

Znając swoje umiejętności i doświadczenie postanowiłam zostać profesjonalnym organizatorem przyjęć. Szukałam specjalistów z branży, od których będę mogła nauczyć się zawodu wedding plannera. Tak trafiłam na szkolenie do Kariny i …przepadłam! Zakochałam się w temacie ślubów i wiedziałam, że odkryłam swoje powołanie. Przez kilka lat współpracowałam z Kariną, ale ostatecznie postanowiłam otworzyć oddział Agencji Spinki w Poznaniu. Kocham Spinki i jestem dumna, że mogę być jedną z nich!

A kim jestem? Uwielbiam kiedy dużo się dzieje, dlatego nie toleruję stagnacji i nudy; zresztą takich słów nie ma w moim słowniku ;), bo ja zawsze jestem w ruchu. Kocham ludzi i to właśnie od nich czerpię energię, która daje mi power do działania. Sama podziwiam silne i wpływowe kobiety i cieszę się, że od kilku lat właśnie takie klientki do mnie trafiają. Moje panny młode to prawdziwe girl boss, kobiety biznesu, z klasą, światowe i pełne inspiracji.  Współpraca z nimi to jest prawdziwa przyjemność i wielka przygoda. 

W Wielkopolsce organizuję nie tylko przyjęcia na najwyższym poziomie, ale także różnego rodzaju wydarzenia, sesje zdjęciowe, a po sezonie ślubnym jestem kierowniczką planu filmowego. Jako pierwsza w Poznaniu postanowiłam integrować branżę ślubną. Jestem dumna, że ekipa pracująca na ślubach w Wielkopolsce jest tak utalentowana i tak prężnie działa! Cieszę się, że namówiłam tak wiele osób do spotkań osobistych, bo wcześniej znaliśmy się tylko kontaktując się mailowo czy telefonicznie. A uważam, że dobre relacje buduje się właśnie podczas integracji. 

Jestem tym typem kobiety, która celebruje każdą okazję. Od zawsze uwielbiam 

organizować przyjęcia i różnego typu wydarzenia. A od kiedy pamiętam zwracam uwagę na piękne przedmioty, które mnie otaczają, na wszelkie niuanse i szczegóły, które powodują że coś jest wyjątkowe. Fascynuje mnie zwiedzanie miast, poznawanie miejsc z historią w tle. Pałacyki, zamki, wille, dworki – tam odnajduję siebie… 

Nie dziwi więc fakt, że z wykształcenia jestem recenzentem sztuki, a kulturoznawstwo które studiowałam bardzo poszerzyło moje horyzonty i zmieniło światopogląd. Uwielbiam odwiedzać galerie i muzea, relaksuje się tam, oczyszczam umysł i zbieram inspirację na kolejne projekty. Takie podstawy sprawiły, że naturalnie moje życiowe wybory w końcu doprowadziły mnie do miejsca, w którym zaczęłam organizować przyjęcia. 

Każdy kto mnie zna wie, że kocham Włochy i wszystko co z nimi związane. Jestem prawdziwą włoską fanką – jeżdżę Alfa Romeo, mam skuter Vespę, a Rzym to moje ukochane miasto, które bardzo mnie inspiruje i działa na mnie jak najlepszy antydepresant. Niech Cię nie zdziwi, gdy dzwoniąc do mnie w słuchawce usłyszysz „ciao”. 

Moja największa miłość to przepyszna pasta i wyborne wino oraz biesiadowanie w prawdziwie włoskim stylu z moją rodziną i przyjaciółmi do białego rana. Dobre jedzenie i wyborne trunki oraz celebrowanie posiłków to ważna część mojego życia. I dlatego uwielbiam komponować dla klientów menu i uczestniczyć z nimi w degustacjach. Cieszę się, że mam w swoim gronie tak wielu szefów sztuki kulinarnej, którzy są mistrzami w swoim fachu i mogę dzięki nim poznawać tajniki kuchni na najwyższym poziomie i poszerzać wiedzę na temat gastronomii.  

Prywatnie od kilku lat jestem zakochana bez pamięci w mężczyźnie mojego życia i coraz częściej sama też muszę odpowiadać na pytania na temat mojego ślubu :). Ale na chwilę obecną jestem zajęta organizacją przyjęć dla moich par. Jeśli szukacie wedding plannerki z włoskim temperamentem, to zapraszam do mnie. To będzie prawdziwa celebracja Waszego dnia ślubu! 

Obrazek

Wera to prawdziwa kobieta z klasą, która potrafi celebrować życie jak nikt inny! Ma dobry gust, zna się na wszystkim co stylowe i zgodne z obowiązującymi trendami. Ale kto, jak nie Wera – to nowoczesna poznanianka, która zna adresy najlepszych restauracji, kawiarni, butików i chyba wszystkich najlepszych szefów kuchni. Gromadzi wokół siebie wspaniałych ludzi, ale nie ma się co dziwić. To cudowna osoba.

Z Weroniką świetnie się rozumiemy, mamy ze sobą wiele wspólnego i właśnie dlatego została Spinką :).

Uwielbiam słuchać jej opowieści o wyjazdach do Stanów, gdzie pracowała przy bardzo prestiżowych przyjęciach. A teraz organizuje takie w Polsce. W końcu jej kreatywność doceniają wszyscy usługodawcy i pary młode, które mogą liczyć na niezapomnianą imprezę życia.

Obrazek

Klasa sama w sobie – taka jest właśnie Weronika! Mieszka w swoim ukochanym mieście, w Poznaniu i mam wrażenie, że zna tam chyba wszystkich ;) i to z wzajemnością. Ale co się dziwić – jest bardzo ciepłą osobą, która z łatwością nawiązuje kontakty. Ma bardzo dużo pomysłów i odpowiednią ekipę w Wielkopolsce, która potrafi zrealizować jej niesamowite wizje. Uwielbia zwierzęta, ma psa i kota. Jest wielką fanką rogali świętomarcińskich i wszelkiego dobrego jedzenia. A podczas ślubów warto szukać eleganckiej smukłej blondynki, która na szpilach i z uśmiechem na ustach pilnuje, by wszystko szło zgodnie z planem.

Obrazek

Weronika to kobieta, która ma swój wyjątkowy styl i świetnie go widać także w jej licznych projektach, w które jest zaangażowana. To niezwykle ciepła osoba, otwarta na innych, przy której każdy będzie się czuć wyjątkowo dobrze.

Obrazek

Weronika to elegancja w czystej postaci. Styl to jej drugie imię, co widać nie tylko po jej wyglądzie, ale wystarczy przejrzeć jej imponujące portfolio. Ale ponad wszystko to świetna organizatorka, która ma głowę pełną innowacyjnych pomysłów.

Obrazek

Wera umożliwiła nam stworzenie wesela, szalonego, niepowtarzalnego, nieoczywistego, pomogła wdrożyć nasze pomysły w życie, była skarbnicą wiedzy i źródłem inspiracji. Była pocieszycielem, środkiem uspokajającym i motorem wielu działań. To na jej barkach spoczął ogromny ciężar pospinania wszystkiego w całość, po to tylko, abyśmy my (jako młoda para) mieli tego dnia wyłącznie jedno zadanie do wykonania: celebrowanie każdej chwili... Dzięki jej znajomościom i kontaktom udało się także ograniczyć część wydatków i pozyskać rabaty na część zakupów. Reasumując przez okres organizacji wesela Wera była podporą i nieocenioną wręcz pomocą a nasi goście (na czele ze świadkami, którym odeszło sporo zadań i stresu) do dzisiaj wspominają niespotykany "luz" i unikalny charakter naszej imprezy. Dagmara i Przemek

Dzięki Weronice mogliśmy całą naszą energię i radość poświęcić na celebrowanie naszego ślubu. Myślę, że najlepszym podsumowaniem będzie fakt, że nasza współpraca nie zakończyła się na organizacji tego jednego przyjęcia. Zachęceni efektami pracy Weroniki chcieliśmy by towarzyszyła nam w spinaniu w całość innych ważnych wydarzeń. Były to Chrzciny naszego synka oraz Baby Shower. Agata i Andrzej

Więcej opinii w REFERENCJE

Zdjęcie

Norbert Ciosk – współwłaściciel agencji ślubnej Spinki i koordynator

Przez lata pracowałem w międzynarodowych spółkach, w których nauczyłem się zarządzania, planowania i tworzenia strategii. Dzisiaj wiedzę tę wykorzystuję, by planować działania Agencji Spinki. 

Każdego dnia mam do czynienia z wieloma pomysłami i energią Spinek. Ich kreatywne pomysły ubieram w strategię marketingowo-reklamową, tworzę tabelki finansowe i ustalam krok po kroku wykonanie spinkowych nowatorskich koncepcji. 

Interesują mnie nowinki technologiczne i sposób wykorzystania ich w prowadzeniu nowoczesnego biznesu. Cały czas inwestuję w swój rozwój, by móc na bieżąco wprowadzać innowacyjne rozwiązania. I tego uczę na szkoleniach w ramach Akademii Pani Spinki.

Przy organizacji ślubów wspieram Spinki jako koordynator. W praktyce, jako że jestem mężczyzną, to ja mam najwięcej do przenoszenia czy dźwigania. Ale to właśnie w dniu wesela dziewczyny są głównymi strategami, a ja im tylko pomagam. W tym przypadku, role się odwracają ;).

Prywatnie jestem mężem Spinki Kariny, z którą tworzymy udany duet zarówno z życiu prywatnym jak i w zawodowym. Chociaż w naszym przypadku ta granica jest bardzo płynna. Pracujemy wspólnie, a nawet gdy mamy wolne, wplatamy tematy spinkowe w nasze rozmowy. W końcu oboje stworzyliśmy markę, która tak bardzo jest nam bliska.

Obrazek

Norbert jest moją prawą ręką, to właśnie on wspiera mnie każdego dnia. Uwielbiam z nim pracować, ufam jego wiedzy i intuicji. Wszystkie pomysły konsultuję właśnie z nim. Jest wymagający, szczery, ale niezwykle kulturalny. Podziwiam jego chęć poszerzania wiedzy, ciągły rozwój osobisty i upór w dążeniu do celu. Ma niezwykłą zdolność mobilizowania innych do działania. Mam wrażenie, że wszystko co mówi, jest motywujące.

Obrazek

Spinki bez Norberta? To niemożliwe i niewykonalne! Jest trochę jak szara eminencja w naszej agencji. Żyje w cieniu Spinek rozwiązując te najtrudniejsze kwestie. Norbert jest fenomenalnym strategiem, to właśnie on dba o spinkowe interesy dzień i noc. Jest zaangażowany, wspiera nas w działaniach i daje mnóstwo swobody. A przy tym to cudowny mąż Spinki Karinki, zakochany w swojej żonie i psiakach.

Obrazek

Norbert to spokojny, wyważony doradca. Chyba nie da się go zdenerwować, bo zawsze jest opanowany i ze spokojem podchodzi do każdej sprawy. To wielki znawca marketingu, który chętnie dzieli się z nami Spinkami swoją wiedzą. Ma również wielki talent do weryfikowania zespołów muzycznych i DJ-ów, bo jak mało kto zna się na muzyce.

Obrazek

Konkretny, rzeczowy i sympatyczny – taki właśnie jest Norbert. Mam wrażenie, że z każdą osobą potrafi nawiązać kontakt.

Obrazek

Norbert to prawdziwy profesjonalista. Jest specjalistą od PR-u i zawsze służy pomocą w kwestiach marketingu. To sympatyczny i skromny facet z dużym poczuciem humoru. Ma śmieszną anegdotę na każdą okazję.

Zdjęcie

Organizuję wesela w Katowicach, Sosnowcu i w całym województwie śląskim

Znacie taką osobę, do której dzwoni rodzina i przyjaciele z prośbą o pomoc w organizacji ślubu w plenerze, wyboru koloru kwiatów na przyjęcie czy namiar na sprawdzonego fotografa? To właśnie cała ja.

Od lat znana jestem z tego, że zorganizuję wszystko, znajdę każdego profesjonalistę i nawet niemożliwe zamienię w prawdopodobne. Właśnie dlatego tak świetnie odnajduję się w organizacji wszelkich uroczystości. W końcu tworzę przyjęcia od lat, a dziś wraz z innymi Spinkami szukam stylowych rozwiązań dla swoich par młodych. 

Pochwalę się Wam, że jestem młodą mężatką i doskonale wiem, jak to jest łączyć codzienne obowiązki z organizacją własnego wesela. Nawet najlepiej zorganizowana panna młoda potrzebuje kogoś, kto pomoże, odciąży i zepnie wszystkie sprawy w jedną stylową całość. I od tego macie mnie.

Jestem perfekcjonistką, która angażuje się w każdy projekt. Uwielbiam oglądać efekt wspólnej pracy mojej, pary młodej i usługodawców. Chociaż uchodzę za silną, to jednak szczerze się wzruszam na weselach. Nierzadko chowam się za scenariuszem, by wytrzeć łzę wzruszenia. Bo moją misją jest tworzyć przyjęcia z marzeń swoich par i wspaniale być świadkiem, jak to marzenie się spełnia. 

Zapraszam, wspólnie stworzymy przyjęcie, jakiego jeszcze nie przeżyliście!

Obrazek

Dominika jest perfekcjonistką o silnym charakterze, ale co się dziwić, w końcu to rodowita Ślązaczka. Wie czego chce, a do tego jest bardzo opiekuńcza. Wspaniale dba o swoje pary młode walcząc o ich ślubne marzenia. Dominika to nasz spinkowy kolorowy ptak – wszędzie ją widać, bo ma piękne czerwone włosy. To bardzo przydaje się podczas koordynacji, bo po chwili wszyscy już wiedzą, do kogo mają się zgłaszać z każdym pytaniem ;). A do tego jest bardzo elegancka, często zobaczycie ją w szpilkach i garniturze. Ale nawet, gdy biega w trakcie porannej koordynacji w dżinsach i trampkach, to i tak wygląda stylowo. Bo to jest kobieta z klasą!

Obrazek

Dominika jest zawsze mocno zaangażowana we wszystko, czym się zajmuje. A do tego zawsze można na nią liczyć, bo jeśli tylko ktoś potrzebuje pomocy, to może liczyć właśnie na nią!

Obrazek

Dominika to silna kobieta, która doskonale wie, czego chce od życia i jak te wyznaczone cele osiągnąć. Zna swoją wartość, dlatego potrafi realnie ocenić swoje możliwości. Twardo stąpa po ziemi, co niezwykle przydaje się w zawodzie wedding plannera.

Obrazek

Niezwykle energiczna dziewucha :) ze Śląska. Kiedy pierwszy raz do niej zadzwoniłam, to rozmawiałyśmy ponad dwie godziny! Otwarta, uśmiechnięta i konkretna! Ma świetne pomysły i jestem przekonana, że odniesie sukces jakoś wedding planner na Śląsku. Ma dobre wyczucie i wie co w trawie piszczy jeśli chodzi o przyjęcia!

Obrazek

Swoje dwudzieste piąte urodziny chciałam zorganizować od A do Z więc skorzystałam z usług Dominiki. Zajęła się całą organizacją od samych podstaw, wynajęcia sali, wyboru najlepszego cateringu oraz odpowiednich alkoholi, a także była odpowiedzialna za całą oprawę wizualną przyjęcia. Dzięki niej nie musiałam się o nic martwić, przeżyłam najpiękniejsze urodziny w swoim życiu, a goście byli zachwyceni. Powierzyłabym jej każdą możliwą imprezę, przyjęcie. Wszystko! Weronika Piątkowska

Pani Dominika zorganizowała mi jubileuszową rocznicę z okazji 70-tych urodzin. Byłam mile zaskoczona organizacja imprezy. Goście pytali gdzie znalazłam taką profesjonalistkę. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Polecam Panią Dominikę za jej wysoki zmysł organizacyjny. Pani Ewa

Baby shower jaki zorganizowała Dominika mojej córce był niezapomniany. To była impreza w ogrodzie w letnim stylu. Przepiękna różowa ścianka z moimi ciążowym zdjęciami była przepiękna. Uważam, że sama nigdy bym tego nie zorganizowała w taki sposób. Dominika pomyślała o wszystkim. Serdecznie polecam do skorzystania z jej usług. Paulina Sodo

Baby shower nie jest jeszcze tak popularne w Polsce jak u naszych sąsiadów. Do organizacji zatrudniłam profesjonalistkę i uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji. Dominika zadbała o piękne dekoracje, pyszne jedzenia, także o dress code wszystkich zaproszonych gości oraz o super atmosferę podczas imprezy. Polecam skorzystanie z jej usług. Angela Lebek

Współpracowałam z Dominiką podczas organizacji wielu eventów dla najmłodszych. Cenię ją za profesjonalizm, dokładność i podejście do dzieci. Uważam, że nie mogłam wybrać lepszej osoby do współpracy. Bardzo serdecznie polecam skorzystanie z jej usług. Katarzyna Tetłak

Jesteśmy mile zaskoczeni wspaniałą organizacją przez Dominikę naszej rocznicy ślubu. Daliśmy Jej całkowicie wolną rękę i to się sprawdziło. Goście byli niesamowicie zaskoczeni profesjonalną organizacją. Zadbała o każdy detal, szczegół. Każdy gość był dopieszczony a my dumni z podziękowań z ich strony. Serdecznie polecamy usługi organizacyjne Dominiki. Ewa i Mirosław Piętka

Dominikę znam od lat, nie sądziłem że może mi pomoc w organizacji zaręczyn. Chciałem żeby były oryginalne w gronie rodzinnym. Udało nam się zorganizować je perfekcyjnie, Dominika zadbała o każdy szczegół i miała głowę pełną pomysłów, przez to zupełnie nic mnie nie stresowało, wiedziałem że wszystko będzie idealnie. Zbigniew Felczak

Byłam nieświadoma do końca tego co wydarzy się tego dnia. Okazało się, że miałam najlepszy panieński swojego życia, od początku do końca utrzymany w sekrecie kto finalnie na nim będzie gościem. Uważam, że był idealny, nie było żadnych zbereźnych rzeczy, których nie lubię, a jedynie eleganckie i z klasą. Jestem bardzo zadowolona z organizacji wieczoru panieńskiego. Polecam wszystkim organizacje przyjęć przez Dominikę. Marta Pacholec

Więcej opinii w REFERENCJE

Zdjęcie

Organizuję wesela w Elblągu i w całym województwie warmińsko-mazurskim

Jestem tym typem kobiety, która zmieni koło w aucie i zachwyci się wzorem poduszek z najnowszego wnętrzarskiego katalogu. Zrobi skomplikowane obliczenia w Excelu i znajdzie najbardziej romantyczny pomost na ślub o zachodzie słońca. Przybije piątkę z panem młodym i będzie płakać ze wzruszenia z panną młodą. 

A to wszystko dlatego, że lata doświadczenia pracy w typowo męskiej branży transportowej łączyłam z zamiłowaniem do piękna i estetyki. Doświadczenie zdobywałam w organizacji prestiżowych eventów i koncertów. Dlatego umiem spiąć to, co techniczne z tym, co estetyczne!

Swoje pary otaczam opieką, by organizacja wesela pozostała w przyszłości miłym wspomnieniem. Tworzę przyjęcia w oparciu o indywidualny styl pary młodej. Lubię wysłuchać marzeń, bo wiem, że da się je spełnić, trzeba tylko wiedzieć jak. Może i nie jestem wróżką, ale mam własne patenty na niezapomniane śluby. 

Uwielbiam niejednoznaczność, wychodzenie poza ramy i efekt zaskoczenia. Dlatego moje pary mogą być pewne, że wspólna organizacja ślubu i wesela będzie obfitować w wiele zaskakujących pomysłów i rozwiązań, na które może wpaść tylko doświadczony wedding planner. A moja dusza perfekcjonistki dopilnuje, by wszystko przebiegało zgodnie z planem.

Szukacie kogoś, kto pomoże Wam spiąć wszystkie elementy i stworzyć z nich jedną oszałamiająca całość? Właśnie znaleźliście właściwą osobę – zapraszam do mnie.

Obrazek

Justyna jest osobą, która potrafi słuchać, a to bardzo ważna cecha wedding plannera. Emanuje spokojem, a jej kojący głos potrafi uspokoić nawet najbardziej zestresowaną pannę młodą. Ma głowę pełną pomysłów. Ale co się dziwić – organizuje przyjęcia na jednym z najpiękniejszych terenów w kraju… na Warmii i Mazurach, gdzie luksus jest blisko natury. I potrafi to wykorzystać w swoich projektach.

Obrazek

Sympatyczna, ciepła i bardzo spokojna Spinka. Ma talent do robienia kilku rzeczy na raz. Ma doświadczenie w wielozadaniowości zarówno na gruncie zawodowym, jak i życiowym (jest cudowną mamą). Justyna ma głowę pełną pomysłów i dąży do działania i samorealizacji. Jej śluby będą dopięte na ostatni guzik i nic nie umknie jej uwadze.

Obrazek

Justyna to prawdziwa optymistka, która potrafi w każdej sytuacji zobaczyć pozytywy. Do tego znajdzie takie rozwiązania, że problemy dla niej nie istnieją. Jest wspaniałym rozmówcą, bo więcej słucha i potrafi wyciągnąć wnioski z rozmowy. To niezwykle przydaje się w pracy wedding plannera. A dodatkowo jest prawdziwą maniaczką dodatków i zawsze wygląda perfekcyjnie!.

Obrazek

Justyna to bardzo ciepła i miła osoba. Siłą swojego spokoju potrafi ugasić każdy pożar. Jest bardzo szczera, co jest niezwykle ważną cechą. Jej pary mogą liczyć na to, że nie tylko doradzi różne rozwiązania, ale odradzi te, które będą niekorzystne dla nich.

Obrazek

Więcej opinii w REFERENCJE

Zdjęcie

Organizuję wesela w Szczecinie i w całym województwie zachodniopomorskim

Facet wedding plannerem? Pewnie, że tak! Chcesz posłuchać jak z managera w restauracji stałem się konsultantem ślubnym w największej agencji ślubnej w Polsce? To zapraszam. 

Niektórzy zaczynali swoje kariery od obejrzenia filmu z Jeniffer Lopez, a ja od wesela własnego brata. Zaangażowałem się w przygotowania na tyle, że byłem pochłonięty pracą nad kolejnymi ślubnymi zadaniami. Sprawiało mi wielką satysfakcję, gdy moje pomysły wdrażałem w życie ku zadowoleniu pary młodej. I kiedy było po wszystkim, gdy mój brat wraz ze swoją wybranką byli już w podróży poślubnej, poczułem że nie chcę organizować przyjęć od czasu do czasu. Chcę się tym zająć na stałe. 

I tak zacząłem szukać informacji o kursach wedding plannera w Polsce. Trafiłem do Akademii Pani Spinki i poznałem Karinę i inne Spinki. Wiedziałem już, że chcę tworzyć z nimi ślubne historie. 

Teraz organizuję tak wiele różnych wydarzeń, które każdorazowo w myśl spinkowych idei, mają tworzyć przyjęcia ponadczasowe, eleganckie i szyte na miarę marzeń naszych par. 

Jestem pedantyczny, dlatego nie umknie mojej uwadze niedoprasowany obrus czy literówka w zaproszeniach. Świetnie czuję się także z tabelkami, w które wpisuję całą organizację rozdzielając ją na etapy, koszty i plany. Dzięki temu moje pary czują, że wszystko mam pod kontrolą. A im pozostaje tylko odliczać do dnia ślubu i cieszyć się nim. Też tak chcesz? Zapraszam!

Obrazek

Mateusz to wedding planner z duszą artysty, niezwykle kreatywny i bardzo inteligentny. Jest fanem „Gwiezdnych Wojen” do tego stopnia, że ma je wytatuowane na rękach.

Zachwyca spokojem, jest wiecznie uśmiechnięty i otwarty na innych. A do tego wprowadza męski punkt widzenia na śluby. Przy nim klienci są spokojni o swoje przyjęcia. Jest niezwykle pracowity i poukładany.

Która z par młodych nie chciałaby na swoim ślubie takiego konsultanta?

Obrazek

Tak się cieszę, że w naszym gronie pojawił się Pan Spinka. To nowy głos w spinkowych debatach i męskie spojrzenie na ślubne sprawy. A jaki jest Mateusz? To niezwykle przyjacielski, energiczny bardzo ambitny młody facet! Ma doświadczenie w prowadzeniu zespołu i byciu liderem. Od samego początku budzi zaufanie i ogromną sympatię. Zna się na wszelkich nowinkach technologicznych i bez trudu ułatwi pracę każdej parze młodej, np. przy tworzeniu listy gości i usadzaniu przy stołach. Jest świetnym strategiem i mistrzem planowania. Jestem przekonana, że przed nami wiele wspólnych realizacji, ponieważ nasze oddziały sąsiadują ze sobą :)

Obrazek

Mateusz to pełen pomysłów, elegancki maniak wszystkiego, co związane z marką Apple’a. Wspaniale odnajduje się w kobiecym towarzystwie, ale co się dziwić. To prawdziwy gentelman, który łatwo nawiązuje kontakty z innymi. Widać, że lubi pracować z ludźmi, bo wtedy rozpiera go energia!

Obrazek

Mateusz to przykład bardzo odpowiedzialnego człowieka, angażującego się w każdy projekt, którym się zajmuje. Widać, że wkłada wiele energii w to, co robi.

Obrazek

Kiedy Mateusz usłyszał o tym, że będziemy planować ślub od razu zaoferował swoją pomoc. Zanim się obejrzeliśmy znalazł dla nas mnóstwo sal i usługodawców, dzięki czemu mieliśmy z czego wybierać. Dzięki jego determinacji i organizacji wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i nie musieliśmy się zupełnie niczym martwić – Wiktoria i Krzysztof


Więcej opinii w REFERENCJE