ŚLUBY I PRZYJĘCIA WESELNE

Organizacja wesela z Agencją Ślubną Spinki to ogrom możliwości tworzenia wyjątkowych ślubów.

Każda z nas, kobiet, ma swoje wyobrażenia o idealnym przyjęciu. Dla jednych to pałac, długi welon i kryształy, a dla innych nowoczesna stodoła i suknia boho. Jesteśmy różne, ale pragniemy jednego – przyjęcia wyjątkowego dla nas! I takie przyjęcia tworzą dla Ciebie Spinki.

ORGANIZACJA
ŚLUBU I WESELA

Powiedziałaś “tak” i czas na kolejne decyzje. Rynek ślubny stawia przed Tobą ogromne możliwości. Jest tyle opcji do wyboru, ale możesz wybrać tylko jedną.

Jak znaleźć swój ślubny styl? Od czego zacząć organizację wesela? Kogo posłuchać, by wybrać właściwie? Znamy odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie.

Wiemy, jak się Tobą zaopiekować, by w ślubnym chaosie stworzyć wesele o jakim zawsze marzyłaś. Organizacja ślubu i wesela to wiele elementów, które trzeba ze sobą połączyć. Możemy stworzyć Twoje wesele od samego początku lub wkroczyć w sam środek organizacji.

Obraz

Organizujemy śluby i wesela zarówno całościowo, od samego początku towarzysząc Ci w podejmowaniu decyzji, ale także na każdym etapie. Nawet, gdy do ślubu pozostał miesiąc, a ty właśnie teraz najbardziej potrzebujesz pomocy ekspertów.

Jako konsultantki ślubne pomogłyśmy wielu parom spiąć wizję ślubu w jedną, spójną całość. Taką, która potem staje się rodzinną legendą.

KOORDYNACJA
ŚLUBU I WESELA

Czy chcesz przed ślubem mieć pewność, że o niczym nie zapomniałaś? Czy chcesz móc cieszyć się zbliżającym się przyjęciem? A potem czy chcesz być gościem na swoim własnym ślubie? Wiemy jak zrobić, byś przed weselem spała spokojna.

Wyobraź sobie, że zbliża się dzień Twojego ślubu. Wszystkie ustalenia z podwykonawcami wymagają teraz przypilnowania. To czas, gdy wizja, obecna do tej pory na papierze, zaczyna przybierać realne kształty. To czas, gdy trzeba podejmować dużo decyzji. To czas, który przebiega najbardziej intensywnie.

Obraz

Koordynacja ślubu i wesela to czas właśnie dla nas! Spinamy wszystkie elementy o których rozmawialiśmy przez wiele miesięcy. Pilnujemy ustaleń, które są tak ważne, by dzień ślubu był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. A w dniu ślubu Ty i Twoi bliscy macie czas na to, co jest szczególnie ważne – na przeżywanie, na zabawę, na bycie ze sobą. O to czy tort dojechał, czy autokar zabrał gości – martwimy się my. Wam pozostaje przeżywać dzień ślubu. W spokoju i w miłości.

WESELE
LAST MINUTE

Czy wiesz, że organizacja wesel last minute jest naszą specjalnością?

Zorganizowanie ślubu i wesela w ekstremalnie krótkim czasie wymaga wiedzy eksperckiej, znajomości branży ślubnej i spokoju. Spinamy przyjęcia w ekstremalnie krótkim czasie, z zachowaniem wysokich standardów i spełniając Twoje oczekiwania.

Obalamy mity, że na organizację wesela potrzeba kilku lat! Nie chcesz czekać do przyszłego roku? Nie musisz! Mamy swoje sposoby i znamy ludzi z branży, z którymi możesz mieć imprezę życia już za kilka miesięcy! Nasz rekord to wesele w 3 tygodnie. Wiemy, że to możliwe! Teraz czas, byś sama się o tym przekonała.

Obraz

Śluby last minute to także oferta, która sprawdzi się, gdy data Twojego ślubu zbliża się zbyt szybko, a Ty nie masz czasu na to, by zająć się wszystkimi elementami.

Każdego roku pomagamy doprowadzić do końca wesela, które w pewnym momencie utknęły. Brak czasu i brak możliwości poświęcenia go na organizację – znamy takie scenariusze. Wiemy, że potrzebujesz teraz kogoś, kto zepnie wszystko w jedną spójną całość. Pozwól, że to my pomożemy Ci i pokażemy, że organizacja swojego ślubu z nami to przyjemność.

Miejsce

Miejskie wesele to obietnica przyjęcia nowoczesnego, pełnego nietuzinkowych rozwiązań, zgodnego z trendami i z Twoją wizją. Ślub na dachu wieżowca i wesele w poindustrialnej przestrzeni. Ceremonia w nowoczesnym kościele i przyjęcie w eleganckiej restauracji. Miejskie śluby mają niejedno oblicze. Jakie jest Twoje wymarzone? Pozwól, że wspólnie pomożemy Ci je znaleźć.    

Miejsce

Ślub w plenerze to jedna z najpiękniejszych ceremonii. I jedna z najtrudniejszych do organizacji. Wymaga perfekcyjnego planowania, by stała się pięknym wspomnieniem.

Gdzie zorganizować ślub w plenerze? Co w przypadku niepogody? Na co zwrócić uwagę, by ceremonia pod chmurką była dobrze zaplanowana? Znamy odpowiedź na to jak zorganizować Twój wyjątkowy ślub w plenerze.  

Ceremonia to punkt kulminacyjny dnia ślubu. Tu wszystko musi być przemyślane i odpowiednio zaplanowane. Wiemy jak spersonalizować ceremonię, by była odzwierciedleniem Waszej miłości. 

Pokażemy jak można zaangażować najbliższych, by ceremonia stała się rodzinną uroczystością. Potrafimy sprawić, że ten wyjątkowy moment stanie się najpiękniejszą chwilą w Waszym życiu. Pozwólcie nam stworzyć wspólnie początek historii Waszego małżeństwa. 

Miejsce

Wesele w plenerze to przepiękne przyjęcie, które wymaga dobrego rozplanowania. Organizacja ślubu w namiocie wymaga sprawdzonych rozwiązań, by olśnić Ciebie i Twoich gości. 

Każde plenerowe wesele jest inne. Szukamy takich rozwiązań, które będą pasować do Twoich oczekiwań. Pokażemy rozwiązania, o jakich nawet nie marzyłaś. Stworzymy wspólnie wizje, która potem staną się rzeczywistym przyjęciem. I to takim, które na długo pozostanie w pamięci Twoim i gości.

Miejsce

Wesela międzynarodowe to najczęstsze przyjęcia, które organizują Spinki. Czy różnią się od tradycyjnych wesel? Oczywiście. 

Goście na weselu międzynarodowym potrzebują zaopiekowania od momentu zaproszenia ich na wesele aż do powrotu do domu. To wymaga stworzenia innych rozwiązań. Na weselach międzynarodowych bardzo istotna jest logistyka, odbiór gości z lotnisk, zakwaterowanie w hotelach, atrakcje na czas pobytu czy chociażby dopasowania menu pod różne narodowości. 

Wiemy jak zaopiekować się Twoimi gośćmi tak, by wrócili do domu pełni najlepszych wspomnień o weselu w Polsce.