ŚLUBY I PRZYJĘCIA WESELNE

Organizacja wesela z Agencją Ślubną Spinki to ogrom możliwości tworzenia wyjątkowych ślubów.

Każda z nas, kobiet, ma swoje wyobrażenia o idealnym przyjęciu. Dla jednych to pałac, długi welon i kryształy, a dla innych nowoczesna stodoła i suknia boho. Jesteśmy różne, ale pragniemy jednego – przyjęcia wyjątkowego dla nas! I takie przyjęcia tworzą dla Ciebie Spinki.

Organizujemy przyjęcia weselne i śluby w całej Polsce, a głównie w miastach i ich województwach takich jak: Warszawa, Kraków, Kielce, Poznań, Katowice, Szczecin, Elbląg oraz organizuje śluby i wesela za granicą w Grecji i we Włoszech. Zarówno kameralne przyjęcia dla kilku, do kilkudziesięciu osób, ale mamy w swoim portfolio również przyjęcia dla 500 i więcej osób.

 

Co możemy dla Was spinać?
KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA
ŚLUBÓW I WESEL

Powiedziałaś “tak” i czas na kolejne decyzje. Rynek ślubny stawia przed Tobą ogromne możliwości. Jest tyle opcji do wyboru, ale możesz wybrać tylko jedną.

Jak znaleźć swój ślubny styl? Od czego zacząć organizację wesela? Kogo posłuchać, by wybrać właściwie? Znamy odpowiedzi na każde nurtujące Cię pytanie.

Wiemy, jak się Tobą zaopiekować, by w ślubnym chaosie stworzyć wesele o jakim zawsze marzyłaś. Organizacja ślubu i wesela to wiele elementów, które trzeba ze sobą połączyć. Możemy stworzyć Twoje wesele od samego początku lub wkroczyć w sam środek organizacji.

Obraz

Organizujemy śluby i wesela zarówno całościowo, od samego początku towarzysząc Ci w podejmowaniu decyzji, ale także na każdym etapie. Nawet, gdy do ślubu pozostał miesiąc, a ty właśnie teraz najbardziej potrzebujesz pomocy ekspertów.

Jako konsultantki ślubne pomogłyśmy wielu parom spiąć wizję ślubu w jedną, spójną całość. Taką, która potem staje się rodzinną legendą.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA
ŚLUBÓW I WESEL

Możesz zgłosić się do nas na każdym etapie organizacji ślubu i wesela. Przeprowadzimy analizę dotychczasowych ustaleń, dopieścimy je, stworzymy harmonogram dalszych działań i ruszymy do spinania dalszych przygotowań.

Obraz

ŚLUBY I WESELA
ZA GRANICĄ

Sprawdź więcej!

Obraz

KOORDYNACJA
ŚLUBU I WESELA

Czy chcesz przed ślubem mieć pewność, że o niczym nie zapomniałaś? Czy chcesz móc cieszyć się zbliżającym się przyjęciem? A potem czy chcesz być gościem na swoim własnym ślubie? Wiemy jak zrobić, byś przed weselem spała spokojna.

Wyobraź sobie, że zbliża się dzień Twojego ślubu. Wszystkie ustalenia z podwykonawcami wymagają teraz przypilnowania. To czas, gdy wizja, obecna do tej pory na papierze, zaczyna przybierać realne kształty. To czas, gdy trzeba podejmować dużo decyzji. To czas, który przebiega najbardziej intensywnie.

Obraz

Koordynacja ślubu i wesela to czas właśnie dla nas! Spinamy wszystkie elementy o których rozmawialiśmy przez wiele miesięcy. Pilnujemy ustaleń, które są tak ważne, by dzień ślubu był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. A w dniu ślubu Ty i Twoi bliscy macie czas na to, co jest szczególnie ważne – na przeżywanie, na zabawę, na bycie ze sobą. O to czy tort dojechał, czy autokar zabrał gości – martwimy się my. Wam pozostaje przeżywać dzień ślubu. W spokoju i w miłości.

STYLIZOWANE
ŚLUBY I WESELA

Sprawdź więcej!

Obraz

WESELA
MIĘDZYNARODOWE

Obraz

WESELE
LAST MINUTE

Czy wiesz, że organizacja wesel last minute jest naszą specjalnością?

Zorganizowanie ślubu i wesela w ekstremalnie krótkim czasie wymaga wiedzy eksperckiej, znajomości branży ślubnej i spokoju. Spinamy przyjęcia w ekstremalnie krótkim czasie, z zachowaniem wysokich standardów i spełniając Twoje oczekiwania.

Obalamy mity, że na organizację wesela potrzeba kilku lat! Nie chcesz czekać do przyszłego roku? Nie musisz! Mamy swoje sposoby i znamy ludzi z branży, z którymi możesz mieć imprezę życia już za kilka miesięcy! Nasz rekord to wesele w 3 tygodnie. Wiemy, że to możliwe! Teraz czas, byś sama się o tym przekonała.

Obraz

Śluby last minute to także oferta, która sprawdzi się, gdy data Twojego ślubu zbliża się zbyt szybko, a Ty nie masz czasu na to, by zająć się wszystkimi elementami.

Każdego roku pomagamy doprowadzić do końca wesela, które w pewnym momencie utknęły. Brak czasu i brak możliwości poświęcenia go na organizację – znamy takie scenariusze. Wiemy, że potrzebujesz teraz kogoś, kto zepnie wszystko w jedną spójną całość. Pozwól, że to my pomożemy Ci i pokażemy, że organizacja swojego ślubu z nami to przyjemność.

Jakie otrzymasz korzyści zatrudniając Wedding Plannera Spinek?

Bezpieczeństwo – dzięki wnikliwej znajomości charakterystyki rynku ślubnego i ogromnej bazie sprawdzonych podwykonawców z całej Polski. Dobierzemy najlepszych dla was usługodawców, którzy dadzą z siebie wszystko co najlepsze, aby spełnić Wasze oczekiwania. Dopasujemy ich oferty do Waszego budżetu, wynegocjujemy najlepsze warunki i dopilnujemy realizacji usług zgodnie z założeniami umowy. My je przygotowujemy, Wy je podpisujecie. Jeżeli tak zdecydujecie, możemy podpisać je w Waszym imieniu. My przedstawiamy Wam możliwości doboru usługodawców, a Wy na podstawie przygotowanych przez nas analiz podejmujecie decyzję kogo zatrudniacie. My konsultujemy z Wami wszystkie ważne aspektu organizacji, ale Wy ostatecznie macie ostatnie zdanie i decydujecie o wszystkim.

Komfort i czas na codzienne obowiązki – możecie tylko kontrolować raporty z postępów w organizacji ślubu i wesela. Na podstawie Waszych oczekiwań planujemy, organizujemy i koordynujemy wszystkie sprawy związane z organizacją ślubu i wesela. Wy podejmujecie decyzje, na podstawie naszych sugestii, a my bierzemy sprawy w swoje ręce.

Wedding Plannera opiekuna – z którym w każdej chwili będziecie mogli skonsultować swoje wnioski lub podsunąć własne pomysły. Dostępny będzie wtedy kiedy będziecie tego potrzebować. Wyjątkowe miejsca ślubu i wesela – odkryjecie to co nieoczywiste i poczujecie, że jest to możliwe.

Kreacja stylu wesela – przygotujemy Wam piękną i bezpretensjonalną stylizację ślubu i wesela. Poznamy Wasze gusta i dopasujemy do nich właściwy styl uroczystości i przyjęcia. Jasne zasady współpracy – czysta i przejrzysta umowa.

Dogodne warunki rozliczeń za naszą pracę – rozliczacie się z nami w dogodnych dla Was transzach oraz macie dowolność w rozliczaniu się z zatrudnianymi przez Was usługodawcami. Standardowo Wy rozliczacie się z nimi sami, natomiast bez dodatkowych kosztów możecie zlecić to nam.

Jesteście najważniejszymi gośćmi na własnym przyjęciu weselnym –  bierzemy na siebie wszystkie sprawy organizacyjno – koordynacyjne przed oraz w dniu wesela, żebyście mogli, czuć się najbardziej komfortowo.

 

Od czego zacząć współpracę z Wedding Plannerem Spinek?

Miejsce

Miejskie wesele to obietnica przyjęcia nowoczesnego, pełnego nietuzinkowych rozwiązań, zgodnego z trendami i z Twoją wizją. Ślub na dachu wieżowca i wesele w poindustrialnej przestrzeni. Ceremonia w nowoczesnym kościele i przyjęcie w eleganckiej restauracji. Miejskie śluby mają niejedno oblicze. Jakie jest Twoje wymarzone? Pozwól, że wspólnie pomożemy Ci je znaleźć.    

Miejsce

Ślub w plenerze to jedna z najpiękniejszych ceremonii. I jedna z najtrudniejszych do organizacji. Wymaga perfekcyjnego planowania, by stała się pięknym wspomnieniem.

Gdzie zorganizować ślub w plenerze? Co w przypadku niepogody? Na co zwrócić uwagę, by ceremonia pod chmurką była dobrze zaplanowana? Znamy odpowiedź na to jak zorganizować Twój wyjątkowy ślub w plenerze.  

Ceremonia to punkt kulminacyjny dnia ślubu. Tu wszystko musi być przemyślane i odpowiednio zaplanowane. Wiemy jak spersonalizować ceremonię, by była odzwierciedleniem Waszej miłości. 

Pokażemy jak można zaangażować najbliższych, by ceremonia stała się rodzinną uroczystością. Potrafimy sprawić, że ten wyjątkowy moment stanie się najpiękniejszą chwilą w Waszym życiu. Pozwólcie nam stworzyć wspólnie początek historii Waszego małżeństwa. 

Miejsce

Wesele w plenerze to przepiękne przyjęcie, które wymaga dobrego rozplanowania. Organizacja ślubu w namiocie wymaga sprawdzonych rozwiązań, by olśnić Ciebie i Twoich gości. 

Każde plenerowe wesele jest inne. Szukamy takich rozwiązań, które będą pasować do Twoich oczekiwań. Pokażemy rozwiązania, o jakich nawet nie marzyłaś. Stworzymy wspólnie wizje, która potem staną się rzeczywistym przyjęciem. I to takim, które na długo pozostanie w pamięci Twoim i gości.

Ślub za granicą to spełnienie weselnych marzeń niejednej z nas. Szukamy po całym świecie zaufanych osób, które wspólnie z nami, zorganizują ślub w wymarzonej scenerii. 

Sama wizja ślubu to jednak nie wszystko. Na początku najważniejsze są przyziemne sprawy, dzięki którym będziemy mogli wysłać Was na ślub zagraniczny. Sprawy formalne, dokumenty, wizy czy pozwolenia. To wszystko wymaga indywidualnego podejścia, bo są to skomplikowane procedury. Jednak nasze Spinki wiedzą jak temu zaradzić. Dzięki nam możecie rozmarzyć się o ślubie w tropikach, podczas gdy przyziemne sprawy załatwiają dla Was konsultantki ślubne. 

Nieważne, czy będzie to przyjęcie dla całej rodziny we włoskiej willi, czy ślub tylko we dwoje na plaży. Gwarantujemy, że będzie to najpiękniejszy ślub, na którym byliście.

Miejsce

Wesela międzynarodowe to najczęstsze przyjęcia, które organizują Spinki. Czy różnią się od tradycyjnych wesel? Oczywiście. 

Goście na weselu międzynarodowym potrzebują zaopiekowania od momentu zaproszenia ich na wesele aż do powrotu do domu. To wymaga stworzenia innych rozwiązań. Na weselach międzynarodowych bardzo istotna jest logistyka, odbiór gości z lotnisk, zakwaterowanie w hotelach, atrakcje na czas pobytu czy chociażby dopasowania menu pod różne narodowości. 

Wiemy jak zaopiekować się Twoimi gośćmi tak, by wrócili do domu pełni najlepszych wspomnień o weselu w Polsce.  

Szczegółowa oferta