Zdjęcie

Organizuję wesela w Poznaniu i województwie wielkopolskim

Jak zaczęła się moja przygoda z organizacją ślubów?

Mieszkając w USA pracowałam przy przyjęciach na najwyższym poziomie. To właśnie te doświadczenia uzmysłowiły mi, jak fascynującym zajęciem jest brać udział w organizacji takich wydarzeń. Jak na ówczesne czasy przyjęcia te różniły się bardzo od tych urządzanych w Polsce. Amerykanie zachwycili mnie sposobem podchodzenia do świętowania każdego, nawet najmniejszego wydarzenia. To był kontrast do tego, jak skromnie podchodzi się do celebracji uroczystości i wydarzeń w życiu. A z celebracji życia, momentów „bycia tu i teraz” sama mogę napisać doktorat ;). Kocham świętować i dlatego tak bardzo zafascynowałam się możliwościami, jakie dawał mi rynek w USA. Po powrocie do Polski chciałam tę radość życia przenieść również na polskie przyjęcia.  

Znając swoje umiejętności i doświadczenie postanowiłam zostać profesjonalnym organizatorem przyjęć. Szukałam specjalistów z branży, od których będę mogła nauczyć się zawodu wedding plannera. Tak trafiłam na szkolenie do Kariny i …przepadłam! Zakochałam się w temacie ślubów i wiedziałam, że odkryłam swoje powołanie. Przez kilka lat współpracowałam z Kariną, ale ostatecznie postanowiłam otworzyć oddział Agencji Spinki w Poznaniu. Kocham Spinki i jestem dumna, że mogę być jedną z nich!

A kim jestem? Uwielbiam kiedy dużo się dzieje, dlatego nie toleruję stagnacji i nudy; zresztą takich słów nie ma w moim słowniku ;), bo ja zawsze jestem w ruchu. Kocham ludzi i to właśnie od nich czerpię energię, która daje mi power do działania. Sama podziwiam silne i wpływowe kobiety i cieszę się, że od kilku lat właśnie takie klientki do mnie trafiają. Moje panny młode to prawdziwe girl boss, kobiety biznesu, z klasą, światowe i pełne inspiracji.  Współpraca z nimi to jest prawdziwa przyjemność i wielka przygoda. 

W Wielkopolsce organizuję nie tylko przyjęcia na najwyższym poziomie, ale także różnego rodzaju wydarzenia, sesje zdjęciowe, a po sezonie ślubnym jestem kierowniczką planu filmowego. Jako pierwsza w Poznaniu postanowiłam integrować branżę ślubną. Jestem dumna, że ekipa pracująca na ślubach w Wielkopolsce jest tak utalentowana i tak prężnie działa! Cieszę się, że namówiłam tak wiele osób do spotkań osobistych, bo wcześniej znaliśmy się tylko kontaktując się mailowo czy telefonicznie. A uważam, że dobre relacje buduje się właśnie podczas integracji. 

Jestem tym typem kobiety, która celebruje każdą okazję. Od zawsze uwielbiam 

organizować przyjęcia i różnego typu wydarzenia. A od kiedy pamiętam zwracam uwagę na piękne przedmioty, które mnie otaczają, na wszelkie niuanse i szczegóły, które powodują że coś jest wyjątkowe. Fascynuje mnie zwiedzanie miast, poznawanie miejsc z historią w tle. Pałacyki, zamki, wille, dworki – tam odnajduję siebie… 

Nie dziwi więc fakt, że z wykształcenia jestem recenzentem sztuki, a kulturoznawstwo które studiowałam bardzo poszerzyło moje horyzonty i zmieniło światopogląd. Uwielbiam odwiedzać galerie i muzea, relaksuje się tam, oczyszczam umysł i zbieram inspirację na kolejne projekty. Takie podstawy sprawiły, że naturalnie moje życiowe wybory w końcu doprowadziły mnie do miejsca, w którym zaczęłam organizować przyjęcia. 

Każdy kto mnie zna wie, że kocham Włochy i wszystko co z nimi związane. Jestem prawdziwą włoską fanką – jeżdżę Alfa Romeo, mam skuter Vespę, a Rzym to moje ukochane miasto, które bardzo mnie inspiruje i działa na mnie jak najlepszy antydepresant. Niech Cię nie zdziwi, gdy dzwoniąc do mnie w słuchawce usłyszysz „ciao”. 

Moja największa miłość to przepyszna pasta i wyborne wino oraz biesiadowanie w prawdziwie włoskim stylu z moją rodziną i przyjaciółmi do białego rana. Dobre jedzenie i wyborne trunki oraz celebrowanie posiłków to ważna część mojego życia. I dlatego uwielbiam komponować dla klientów menu i uczestniczyć z nimi w degustacjach. Cieszę się, że mam w swoim gronie tak wielu szefów sztuki kulinarnej, którzy są mistrzami w swoim fachu i mogę dzięki nim poznawać tajniki kuchni na najwyższym poziomie i poszerzać wiedzę na temat gastronomii.  

Prywatnie od kilku lat jestem zakochana bez pamięci w mężczyźnie mojego życia i coraz częściej sama też muszę odpowiadać na pytania na temat mojego ślubu :). Ale na chwilę obecną jestem zajęta organizacją przyjęć dla moich par. Jeśli szukacie wedding plannerki z włoskim temperamentem, to zapraszam do mnie. To będzie prawdziwa celebracja Waszego dnia ślubu! 

Obrazek

Wera to prawdziwa kobieta z klasą, która potrafi celebrować życie jak nikt inny! Ma dobry gust, zna się na wszystkim co stylowe i zgodne z obowiązującymi trendami. Ale kto, jak nie Wera – to nowoczesna poznanianka, która zna adresy najlepszych restauracji, kawiarni, butików i chyba wszystkich najlepszych szefów kuchni. Gromadzi wokół siebie wspaniałych ludzi, ale nie ma się co dziwić. To cudowna osoba.

Z Weroniką świetnie się rozumiemy, mamy ze sobą wiele wspólnego i właśnie dlatego została Spinką :).

Uwielbiam słuchać jej opowieści o wyjazdach do Stanów, gdzie pracowała przy bardzo prestiżowych przyjęciach. A teraz organizuje takie w Polsce. W końcu jej kreatywność doceniają wszyscy usługodawcy i pary młode, które mogą liczyć na niezapomnianą imprezę życia.

Obrazek

Klasa sama w sobie – taka jest właśnie Weronika! Mieszka w swoim ukochanym mieście, w Poznaniu i mam wrażenie, że zna tam chyba wszystkich ;) i to z wzajemnością. Ale co się dziwić – jest bardzo ciepłą osobą, która z łatwością nawiązuje kontakty. Ma bardzo dużo pomysłów i odpowiednią ekipę w Wielkopolsce, która potrafi zrealizować jej niesamowite wizje. Uwielbia zwierzęta, ma psa i kota. Jest wielką fanką rogali świętomarcińskich i wszelkiego dobrego jedzenia. A podczas ślubów warto szukać eleganckiej smukłej blondynki, która na szpilach i z uśmiechem na ustach pilnuje, by wszystko szło zgodnie z planem.

Obrazek

Weronika to kobieta, która ma swój wyjątkowy styl i świetnie go widać także w jej licznych projektach, w które jest zaangażowana. To niezwykle ciepła osoba, otwarta na innych, przy której każdy będzie się czuć wyjątkowo dobrze.

Obrazek

Weronika to elegancja w czystej postaci. Styl to jej drugie imię, co widać nie tylko po jej wyglądzie, ale wystarczy przejrzeć jej imponujące portfolio. Ale ponad wszystko to świetna organizatorka, która ma głowę pełną innowacyjnych pomysłów.

Obrazek

Wera umożliwiła nam stworzenie wesela, szalonego, niepowtarzalnego, nieoczywistego, pomogła wdrożyć nasze pomysły w życie, była skarbnicą wiedzy i źródłem inspiracji. Była pocieszycielem, środkiem uspokajającym i motorem wielu działań. To na jej barkach spoczął ogromny ciężar pospinania wszystkiego w całość, po to tylko, abyśmy my (jako młoda para) mieli tego dnia wyłącznie jedno zadanie do wykonania: celebrowanie każdej chwili... Dzięki jej znajomościom i kontaktom udało się także ograniczyć część wydatków i pozyskać rabaty na część zakupów. Reasumując przez okres organizacji wesela Wera była podporą i nieocenioną wręcz pomocą a nasi goście (na czele ze świadkami, którym odeszło sporo zadań i stresu) do dzisiaj wspominają niespotykany "luz" i unikalny charakter naszej imprezy. Dagmara i Przemek

Dzięki Weronice mogliśmy całą naszą energię i radość poświęcić na celebrowanie naszego ślubu. Myślę, że najlepszym podsumowaniem będzie fakt, że nasza współpraca nie zakończyła się na organizacji tego jednego przyjęcia. Zachęceni efektami pracy Weroniki chcieliśmy by towarzyszyła nam w spinaniu w całość innych ważnych wydarzeń. Były to Chrzciny naszego synka oraz Baby Shower. Agata i Andrzej

Więcej opinii w REFERENCJE