Weselnie Wystylizowani

6/ 03/ 2017

Weselnie wystylizowani

Miłośnicy życia w wielkim mieście. Uwielbiają modę, która w ich rękach staje się wdzięczną zabawką. Wyśmienite jedzenie to dla nich synonim eksperymentów kulinarnych oraz wyczynów najlepszych kucharzy z każdego zakątka świata. To właśnie weselnie wystylizowani! 

Wysmakowany gust

Ludzie, dla których priorytetem staje się moda, oryginalne jedzenie oraz otoczenie nowoczesnych budynków i wieżowców, mają skonkretyzowany gust. Choć czasem uciekają odetchnąć za miasto, nie interesują ich śluby w plenerze. Przyjęcia rodzinne również spędzają w miejscach, którym daleko do sielankowego wystroju i zabawy przy stole.

Nie oznacza to jednak, że nie lubią celebrowania czasu z najbliższymi. Są po prostu zmęczeni dworkami, salami balowymi, białymi pokrowcami, ciężkimi obrusami i kwiatami na stołach. Liczą się dla nich chwile, niezapomniane momenty dobrej zabawy, których nie wyobrażają sobie spędzić przy klasycznym, weselnym stole. Zamiast tego wybiorą ślub o północy na dachu wieżowca, zamieniając zwykłe wesele na spontaniczną zabawę i tańce na tarasie z widokiem na oświetlone miasto.

Dzień, który w całości należy do Pary Młodej, jest okazją do dobrej zabawy i celebrowania wyjątkowego momentu w gronie wybranych ludzi. Nie ma to nic wspólnego z najbardziej stresującym dniem w życiu, jakim często okazuje się ślub i wesele. Dobre dopasowanie do upodobań dwojga ludzi to tutaj podstawa sukcesu.

Nie tylko wesela

Weselnie wystylizowani lubią czuć blichtr wielkiego miasta nie tylko w czasie własnego ślubu. Przyjęcia biznesowe, jubileusze czy przyjęcia rodzinne również mogą zostać zorganizowane w duchu wysmakowanej mody oraz wyjątkowego jedzenia będącego efektem eksperymentów najlepszych kucharzy.

Dobrą okazją do zabawy mogą okazać się także urodziny. Zamiast standardowego spotkania przy stole lub wyjścia do klubu z przyjaciółmi może warto pomyśleć o zabawie do białego rana w industrialnym wnętrzu wypełnionym iluminacjami i dobrą muzyką? A wszystko to w towarzystwie barmana serwującego oryginalne drinki z alkoholi najwyższej jakości i cateringu w nietypowej formie.

Spinamy przyjęcia miłośników wielkich miast

Przyjęcie uszyte na miarę, wystylizowane specjalnie dla Pary Młodej, to nie lada wyzwanie - dlatego niezbędna jest tutaj pomoc agencji Spinki. Dobrze znamy miejsca odpowiadające wymogom Pary Młodej, a także potrafimy do nich dopasować atrakcje na odpowiednim poziomie, idealnie celując w gust organizatorów przyjęcia.

Spinki pozwolą Wam na znalezienie idealnych elementów i spięcie ich w jedno, perfekcyjne przyjęcie ślubne. Ślub weselnie wystylizowanych jest dla nas zawsze okazją do stworzenia wyjątkowej realizacji. Moda i oryginalna kuchnia to dla Spinek twór do ukształtowania, a miejski klimat może przyjmować różne oblicza: od industrialnych, designerskich wnętrz  po nowoczesne sale bankietowe.

Projekt „Weselnie wystylizowani”

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom miłośników mody, wyjątkowej kuchni i uroku miasta powstał projekt „Weselnie wystylizowani”, w którym gromadzimy wyjątkowe realizacje niestandardowych przyjęć utrzymanych w niespotykanym klimacie.

A Ty? Odrzucisz standardy i podejmiesz wyzwanie wystylizowania swojego ślubu w nowoczesny sposób?


TAGI: Brak

Komentarze

©2016 Spinki
Realizacja: eConnect4u