Kochani, często w trakcie pisania zapraszania, zastanawiacie się, o co poprosić gości, aby nie przynosili kwiatów, które oczywiście są piękne, ale nie dość, że kosztowne to również szybko więdną. Możliwości jest kilka, często spotykamy kupony totolotka, losy na loterię, butelki wina, książki, słodycze czy pluszaki, które potem wędrują do domów dziecka.

Jeśli chcecie zrobić coś oryginalnego mamy was alternatywę do alkoholi czy kuponów na loterię, o szczegółach przeczytacie poniżej.

Jakiś czas temu odezwała się do nas Pani Agata, która pracuje w Stowarzyszeniu WIOSNA.

Może nie każdy wie, że jest to Stowarzyszenie, którego projekty dają nam możliwość udzielania naprawdę mądrej pomocy. Mamy nadzieję, że słyszeliście o projekcie SZLACHETNA PACZKA – to właśnie oni organizują tą świetną akcję! 🙂

Pani Agata działa w projekcie "Kochani, będziemy mieli dziecko" skierowanym do Młodych Par, które chcą na swoim ślubie zrobić wyjątkowego i dobrego! Par, którym zależy, by ich wielki dzień był naprawdę niezwykły.

Stowarzyszenie proponuje zamienić zwyczajowe kwiaty, wino czy pluszaki na pomoc dzieciom. Przecież warto dzielić się swoim szczęściem 🙂

Pary decydujące się na udział w projekcie przeprowadzają wśród zaproszonych gości zbiórkę pieniężną. Zamiast drobnych upominków, goście mogą mieć przygotowane pieniążki, które to wrzucą do specjalnych skarbonek.

Uzyskane w ten sposób środki przeznaczają na cel dobroczynny – wsparcie podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

AKADEMIA pomaga dzieciom, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie i potrzebują nie tyle rzeczy, co drugiego człowieka. Kogoś, kto w nie uwierzy i nauczy wygrywać – najpierw w szkole, później w życiu. W AKADEMII kimś takim jest wolontariusz, który regularnie spotyka się i pracuje z uczniem.

Wystarczy zgłosić się poprzez formularz na stronie www.bedziemymielidziecko.pl

Organizatorzy projektu sami dostarczą wizytówki, które pomogą Parze poinformować gości o idei oraz eleganckie skarbonki, do których można zbierać datki.

P.S.: Dzieci z AKADEMII na swoim ślubie wsparli także Ania i Robert Lewandowscy! 🙂

Może i wy chcecie dołączyć i pomóc dzieciom?

Serdecznie zapraszamy
Konsultantki ślubne Perfect Moments