Kochani,

przez wiele lat myślałam o tym, kiedy na naszym rynku pojawi się magazyn weddingowy chociaż w połowie podobny do zachodnich magazynów typu Knott, Gala Wedding, Brides, etc. Kiedy kilka miesięcy temu na maila dostaliśmy informacje, że jest projekt magazynu ślubnego online, stworzonego przez moim zdaniem jeden z lepszych ślubnych blogów w Polsce – Bridelle – nie mogłam przejść obok tego obojętnie. Dlaczego? Bo po pierwsze projekt zakładał, że wszystkie firmy, sesje, inspiracje i pomysły będą z naszego polskiego podwórka. Po drugie – będzie to magazyn online, a po trzecie -aż 700 stron porad, autorskich sesji ślubnych wykonanych specjalnie dla magazynu z udziałem najlepszych firm z branży czyli zapowiada się obiecująco.

Już za kilka dni premiera – 17 października. Po kilku sesjach stylizacyjnych, zapowiadających co się ukaże w magazynie mogę śmiało już dziś zachęcić Was do obejrzenia Bridelle Online Wedding Magazine !!! Nie martwcie się – na pewno będziemy Wam przypominać o tym, kiedy i gdzie należy go szukać!!!

Dla podsycenia atmosfery zachęcam Was do obejrzenia tego, co do tej pory ujawniła redakcja – popatrzcie na te sesje, stylizacje… KLIKNIJCIE TUTAJ

Ja już w każdym razie nie mogę się doczekać tego projektu!!!

Pozdrawiam,

Marysia Zając