Witajcie, chcemy Wam jeszcze przedstawić fotorelacje z Sylwestra Wiktoriańskiego. Wspólnie z Hotelem Łysogóry od kilku miesięcy pracowaliśmy nad opracowaniem ciekawego scenariusza Sylwestra. Efekt widać będzie na zdjęciach i filmie, a Ci co byli – mam nadzieję, że skomentują nasze kilkumiesięczne starania… Niech zdjęcia będą obrazem tego, co działo się w tą wyjątkową noc 🙂 Każda osoba z obsługi miała maski. Zarówno kelnerzy, kelnerki i koordynatorki. Każda Dama dostawała na początku balu wachlarze, w kolorze ostrego różu i czerni (Karina, Kinga i Marysia witały gości przed salą):

sylwester-2010-lysogory-maski-i-wachlarze

Bal rozpoczął mini koncert kwartetu smyczkowego:

sylwester-2010-lysogory_kwartet

A potem oficjalne rozpoczęcie balu przez dyrektora hotelu, Pana Piotra Dwurnika:

sylwester-lysogory_powitanie-dyrektora

Bal rozpoczął się polonezem i walcem wiedeńskim:

sylwester-2010-lysogory_polonez

sylwester-2010-lysogory_walc

O północy konfetti wystrzeliło i zasypało parkiet kolorami:

sylwester-lysogory_polnoc

Pamiątkowe zdjęcie gości. Fotograf namęczył się nad ujarzmieniem tylu osób. Z pomocą przyszła Karina z zespołu prowadzącego całą imprezę:

sylwester-2010-lysogory_zdjecie

Wybór Królowej i Króla Balu. Królowa Balu dostała od Hotelu Łysogóry naszyjnik i kolczyki. W pełni zasługiwała na swój tytuł – choć jak sama skromnie skomentowała – "Jestem zaskoczona – w tym wieku już nie zostaję się Królową Balu". My sądzimy jednak inaczej – Królową się jest bez względu na wiek. Gratulujemy!!! Szczególnie, że zarówno Królowa jak i Król godnie reprezentowali swój tytuł. W jury zasiadała Kinga Cecot z Perfect Moments i Kasia Kundera, przedstawiciel Hotelu Łysogór. Cały konkurs prowadziła Kinga:

sylwester-2010-lysogory_krolowa-balu

A potem już była zabawa do białego rana, przerywana konkursami tanecznymi, licznymi zabawami, które sprawiały, że parkiet nie pustoszał (dziękujemy zespołowi – byliście fantastyczni!!!):

sylwester-2010-lysogory_zabawa

A tak wyglądała sala, dekoracje i materiały drukowane:

sylwester-2010-lysogory_dekoracje

A to my podczas przygotowań:

sylwester-2010-lysogory_koordynatorzy

Była też prasa:

sylwester-2010-lysogory-prasa

Pozdrawiamy – Wiktorianki z Perfect Moments