Witajcie, już jutro w Katowicach odbędzie się I Konferencja Branży Ślubnej. Razem z innymi prelegentami będziemy mieć możliwość wypowiedzenia się na temat rynku ślubnego w Polsce. Perfect Moments przygotowało aż 3 wystąpienia: – Para Młoda XXI wieku, – Trendy w branży ślubnej, – Współpraca z konsultantem ślubnym. Po konferencji na pewno zdamy Wam relację jak było. Ale czy nie lepiej, jak sami się o tym przekonacie? Zapraszamy wszystkich – jeszcze można się zapisywać. Na pewno warto poznać branżę od środka, podyskutować o jej problemach i zastanowić się wspólnie nad przyszłością rynku ślubnego w Polsce. Trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia już jutro od 9 rano 😀 Więcej szczegółów : http://www.rezerwacje-slubne.pl/konferencja Pozdrawiamy, Perfect Moments

I KONFERENCJA BRANŻY ŚLUBNEJ

pod hasłem

Młoda Para XXI wieku – kim jest, czego oczekuje?

Jak skutecznie do niej dotrzeć ze swoją ofertą?

Witajcie – zapraszamy do zapoznania się z koncepcją konferencji, na której także i my będziemy występować.

Znajomość Rynku i trendów w Branży Ślubnej jest niezwykle ważna. Młoda Para XXI to nietypowy, wymagający klient. Nie trzeba nikogo przekonywać, że usługi, jakie świadczone są w branży ślubnej muszą spełniać zazwyczaj szereg wymagań, które nie są stawiane usługom w innych branżach.

Ile trzeba wysiłku, aby nie pozostać w tyle za konkurencją? Jak organizować ślub? Jakie są trendy ślubne? Jak robi to konkurencja? Jak firmy działające w branży ślubnej powinny kierować swoją ofertę, by stała się ona odpowiedzią na potrzeby Pary Młodej? Specjaliści z branży oraz specjaliści od marketingu odpowiedzą na Twoje pytania podczas konferencji! Konferencja ma zasięg ogólnopolski. Odbędzie się 27 października 2011r. w nowoczesnych i przestronnych wnętrzach Centrum Konferencyjnego na ulicy Jordana 18 w Katowicach. Wystąpienia na konferencji poprowadzone zostaną przez specjalistów, którzy mają doświadczenie w branży i na rynku. Tematyka wystąpień obejmować będzie cztery bloki tematyczne. Pierwsza część pozwoli zrozumieć trudnego klienta, jakim jest Para Młoda XXI wieku oraz rozpoznać funkcjonujące na rynku ślubnym trendy. Dzięki temu, każdy – nawet najmniejszy przedsiębiorca działający w branży, będzie mógł dostosować swoją ofertę do obecnych wymagań klientów. Druga część dotyczyć będzie specyfiki i metod poszukiwania inspiracji oraz budowania swojego miejsca i pozycji na rynku. Wystąpią osoby, które prowadzą innowacyjną działalność w branży ślubnej, ludzie – którzy nie powielili schematów i zrobili „to” na swój sposób. Trzeci obszar obejmuje sposoby promocji i reklamy zarówno małych i średnich firm – reklamę w mediach społecznościowych oraz w systemie Google AdWords. Specjaliści w dziedzinie marketingu i reklamy podpowiedzą jak używa tych mediów w celu promowania własnej działalności. Obecnie – klienci wszelkich informacji poszukują w sieci – trzeba więc wiedzieć, jak dać się odnaleźć potencjalnemu klientowi. Niezależnie od dziedziny, czy problemu – działanie w pojedynkę jest i zawsze będzie mniej efektywne. Czwarta – ostatnia część konferencji zwróci uwagę na sposoby i możliwości współpracy pomiędzy firmami. Wystąpienia te poprowadzą firmy, które posiadają bogatą bazę usługodawców. Powiedzą jak pracują i zwrócą uwagę dlaczego warto z nimi współpracować oraz jakie korzyści może przynieść taka współpraca. To właśniu u nich młode pary poszukują wsparcia podczas poszukiwania konkretnych firm oraz usług. Konferencja, na którą serdecznie zapraszamy – będzie spotkaniem ludzi z branży ślubnej, okazją do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów, które mogą stać się punktem wyjścia do lepszej znajomości rynku. Dokładamy wszelkich starań, aby konferencja stała się cennym źródłem wiedzy oraz inspiracją do poszukiwania twórczych rozwiązań w prowadzeniu własnego biznesu. Dodatkowe informacje i rejestracja  na stronie konferencji: www.konferencja.rezerwacje-slubne.pl.