Witajcie, chcielibyśmy przedstawić Wam kilka zdjęć z wesela Ani i Iana, pary, która przysięgała sobie miłość 19 czerwca w Kielcach.

anna-i-ian1

W tym samym terminie odbywało się szkolenie dla konsultantów ślubnych. Karina była główną konsultantką tej pary, dlatego w sobotę cały dzień szkolenie prowadziłam tylko ja sama, podczas gdy Karina i Kasia Kundera od rana koordynowały przygotowania w lokalu i w Kościele. Relacja ze szkolenia poniżej, tutaj jednak chce się skupić na ślubie Ani i Iana. Przede wszystkim chciałam zwrócić Wam uwagę na dekoracje sali, która wyglądała nieziemsko –  okrągłe stoły, kolorystyka ecru plus odcienie różu sprawiły, że do tej pory, jak pokazujemy zdjęcia z tej sali to osoby, które ja znają twierdzą, że jest ona nie do poznania 🙂 Na stołach jak widzicie na samym początku stoją tylko dekoracje, zastawa, winietki i karty menu. W przypadku tego wesela było kilka wersji  kart menu – wersja polska i angielska i wersja menu dla wegetarian, także w obydwu językach oraz wersja menu dla dzieci. Każdy z gości przy swojej zastawie dostawał podziękowanie – migdały w lukrze, opakowane w elegancki woreczek. Stylowym dodatkiem kwiatowym był także kwiat dołączony na serwecie.

anna-i-iana

Kwiaty zdobiły nie tylko salę – przed salą, na korytarzu, w miejscu, gdzie było wyznaczone miejsce na księgę gości, a także przy tablicy z rozsadzaniem gości i na tarasie, tuż przed wejściem na salę.

anna-i-ian1a

anna-i-ian2a

Na weselu prawdziwą atrakcją były słodkości – nie tylko pastelowy tort marcepanowy, ale i deserki oraz, zamiast ciasta, trzy torty –  Szwarcwaldzki, Tiramisu i Orzechowy. A na powitanie goście dostali – szampana z truskawką.

anna-i-ian3a

Więcej zdjęć zobaczycie u fotografa Łukasza Kota logo: