Witajcie, po kobiecie Glamour przyszedł czas na KOBIETĘ CLASSIC. Na reprezentantkę wybrałyśmy Grace Kelly, chociaż Kate Middelton także wpisuje się w ten styl.

A kim jest Kobieta Classic? To przede wszystkim dama, lubiąca klasyczne wzorce piękna, które potrafi pięknie łączyć z nowoczesnością. Kieruje się zasadą "less is more", ale minimalizm i skromność są jej obce. To kobieta kochająca kryształy, perły, koronki i szampana – zarówno w kieliszku, jak i w palecie barw. Pasują do niej także idealnie kość słoniowa i pudrowy róż.

Kobieta Classic wie, że jej styl jest ponadczasowy i nigdy nie wychodzi z mody. Wybierając dodatki na swój ślub będzie przede wszystkim patrzeć na szlachetność materiałów i doskonałość ich wykończenia. Menu będzie zatem na pewno wykwintne, a zaproszenia wykonane na szlachetnym papierze. Kobieta Classic świetnie czuje się w sukni z koronki, która jest hitem 2012 roku! Wystarczy spojrzeć na kilka zdjęć Grace Kelly – szlachetna uroda, wyczucie stylu i ponadczasowa klasyka !

Ślub Grace Kelly także do dziś zachwyca!

A oto kilka inspiracji, jak wpleść styl Kobiety Classic w przyjęcie weselne:

A przed nami jeszcze dwa typy – Kobieta Rustic i Kobieta Vintage! Którym typem ty jesteś? Obserwuj bloga a na pewno znajdziesz u nas odpowiedź. Pozdrawiam, Marysia Zając Zdjęcia: ricecrackerlove.wordpress.com ay-mercedes.blogspot.com platinumblondelife.com bridetas.blogspot.com fiftieswedding.com www.earlenescakes.com flickr.com www.dreamdaycakes.com rusticweddingchic.com theandaman.asia weddingoo.com hayakana-weddingdress.blogspot.com www.bestweddingdecor.info greenweddingshoes.com saltlakebrideandgroom.com blog.karentran.com