Witajcie, dziś trzecia odsłona kobiecości – KOBIETA RUSTIC. Idealną przedstawicielką jest tutaj Kate Moss, której zeszłoroczny ślub był przykładem cudownie zorganizowanego ślubu w stylu rustykalnym. I chociaż wszyscy spodziewali się po Kate Moss ślubu w stylu glamour, zaskoczyła nas swoją romantyczną naturą i pokazała, że styl rustykalny jest bardzo na topie.

Kobieta Rustic kocha naturę. Najchętniej poszłaby do ślubu boso, w zwiewnej sukience, przysięgając swojemu ukochanemu na świeżym powietrzu na ukwieconej łące, trzymając luźny bukiet w ręce. Kobieta Rustic lubi naturalność, dlatego na jej ślubie i weselu pojawią się na pewno akcenty drewna, kamienia, naturalne kompozycje kwiatowe, najlepiej przypominające kwiaty świeżo zerwane z łąki i luźno powrzucane do szklanych naczyń – butelek, słoików, konewek. Do dekoracji użyje juty, sznurka, klamerek do bielizny, korka, drewnianych zawieszek, koronek. Na pewno pokusi się o mnóstwo światła – świece, lampiony, światełka będą podstawą dekoracji na jej weselu. Z roślin będzie myślała o wykorzystaniu gipsówki, sukulentów, eustomy a nawet mchu.

Kobieta Rustic lubi motywy serca, kwiatów, drewna z motywami zwierzęcymi. Motyle, ptaki, a nawet konie będą elementem stylizacji na jej weselu. Nierzadko Kobieta Rustic wykorzystuje styl EKO, który bywa bardzo bliski jej naturze.

Kobieta Rustic jest sentymentalna, dlatego lubi cofać się w czasie. Nierzadko łączy się ze stylem Vintage, tworząc swoisty powrót do przeszłości.

Mam nadzieję, że pomogłam Wam zapoznać się z Kobietą Rustic. A może któraś z Was odkryła ją w sobie? Przed nami jeszcze ostatnia kobieta – KOBIETA VINTAGE… Będzie kontrowersyjnie 😉 Zapraszam Was do śledzenia naszego bloga. Marysia Zając Zdjęcia: aperfectcelebration.com blog.weddingpaperdivas.com oncewed.com weddingnouveau.com brides.com rusticweddingchic.com elizabethannedesigns.com southernliving.com manolobrides.com greenweddingshoes.com itsajaimething.com weddedaway.com elizabethannedesigns.com polkadotbride.com ocpremierweddings.blogspot.com blog.weddingwire.com stylemepretty.com howsweettreats.com bestweddingidea.info oncewed.com projectwedding.com weddingfully.com eventexperts.com.au kaboodle.com ruffledblog.com www.weddings.tk sampleboard.com