Witajcie, kiedy sezon ślubny w pełni mnie i Kamili udało się jeszcze poświęcić czas na spotkanie z ramach cyklu "Kobieta z Wiggorem". 26 kwietnia uczestniczyłam w panelu dyskusyjnym podczas Gali na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

"Kobieta z Wiggorem" to cykl bezpłatnych szkoleń, treningów i warsztatów ogólnorozwojowych skierowanych do wszystkich wrocławskich studentek. Celem jest edukacja kobiet i odkrycie Wiggoru, wyróżnienie tych wyjątkowych cech kobiety i pokreślenie ich indywidualnych wartości. Projektowi przyświecają cztery idee: Bądź świadoma, Przyciągnij spojrzenia, Poszerz horyzonty i Wyzwól energię.. www.wiggor.pl https://www.facebook.com/kobietazwiggorem W gali finałowej Festiwalu Kobiecości odbył się panel dyskusyjny pod hasłem „Moja Praca, Moja Pasja”. Do uczestnictwa zostały zaproszone kobiety, które spełniają się zawodową realizując swoje marzenia. Gośćmi specjalnymi były: Marzena Sztuka – aktorka, Ewa Rogoż – właścicielka biura coworkingowego IdeaPlace, Alicja Mierzejewska czyli ja 🙂 – konsultantka ślubna z firmy Perfect Moments Wrocław (pierwsza z prawej 🙂

Panel dyskusyjny był bardzo ciekawy, odkrywczy i motywujący. Odpowiadałam na szereg pytań m.in.: Kim jest konsultant ślubny? Czym konkretnie się Pani zajmuje jako konsultant ślubny? Czy bycie konsultantką ślubną jest trudnym zajęciem? Co trzeba zrobić, aby zostać konsultantką ślubną? Jakie są najważniejsze cechy osobowości potrzebne w tym zawodzie? Z jakim najbardziej ekstrawaganckim życzeniem spotkała się Pani ze strony młodej pary? Co daje w tym zawodzie najwięcej satysfakcji? Co wpłynęło na Pani decyzję o wyborze zawodu konsultanta ślubnego? Jakie jeszcze cele, wyzwania stawia Pani przed sobą?

Po więcej zdjęć – zapraszamy tutaj

Dziękuję w imieniu swoim, Kamili i Perfect Moments za zaproszenie. Perfect Moments popiera odwagę, szukanie wyzwań i realizowanie swoich pasji. Właśnie dlatego my spełniamy się w roli konsultanta ślubnego. Pozdrawiam, Alicja Mierzejewska PS. To już nasze drugie wystąpienie w ramach akcji "Kobieta z Wiggorem". W 2009 roku mini wykłady na Uniwersytecie przeprowadziły Karina Komorowska i Marysia Zając. Opowiadały o tym m.in.  jak zostać konsultantem ślubnym.