Pamiętacie nasz wpis sprzed kilku miesięcy o Stowarzyszeniu WIOSNA, która wspiera dzieci?
Chcemy wam przypomnieć o tej akcji, ponieważ każdy z was, kto organizuje ślub i wesele może dać coś od siebie i pomóc dzieciom. 

   Sezon ślubny dopiero przed nami, wiele par jest na etapie orgniazowania swoich zaproszeń ślubnych, dlatego ten wpis jest właśnie dla was!

   Jeśli jesteście w trakcie przygotowań zaproszeń, albo myślicie już o tym elemencie, zastanówcie się czy przy okazji swojego najważniejszego dnia w życiu nie chcielibyście pomóc przy okazji innym? Tym bardziej, że WAS to nic nie kosztuje… do rzeczy.

   Pary Młode chcąc uniknąć zamieszania z kwiatami, które goście wręczają w trakcie życzeń proszę zaproszonych o przyniesienie kuponów, totka, losów, wina, książek czy pluszaków dla biednych dzieci. Oczywiście wszystkie te prezenty są fajne, ale możecie pomóc w bardzo mądry sposób.

   Znacie projekt SZLACHETNA PACZKA? To właśnie Stowarzyszenie WIOSNA jest organizatorem tego projektu. Innym ich projektem jest akcja „Kochani będziemy mieli dziecko” , która skierowana jest do Par Młodych, które chcą na swoim ślubie zrobić coś wyjątkowego i dobrego!

   Stowarzyszenie proponuje zamienić zwyczajowe kwiaty, wino czy pluszaki na pomoc dzieciom. Przecież warto dzielić się swoim szczęściem 🙂 
Pary decydujące się na udział w projekcie przeprowadzają wśród zaproszonych gości zbiórkę pieniężną. Zamiast drobnych upominków, goście mogą mieć przygotowane pieniążki, które to wrzucą do specjalnych skarbonek.

   Uzyskane w ten sposób środki przeznaczają na cel dobroczynny – wsparcie podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.
AKADEMIA pomaga dzieciom, które mimo młodego wieku mają za sobą trudne historie i potrzebują nie tyle rzeczy, co drugiego człowieka. Kogoś, kto w nie uwierzy i nauczy wygrywać – najpierw w szkole, później w życiu. W AKADEMII kimś takim jest wolontariusz, który regularnie spotyka się i pracuje z uczniem.

   Wystarczy zgłosić się poprzez formularz na stronie www.bedziemymielidziecko.pl

 
   Organizatorzy projektu sami dostarczą wizytówki, które pomogą Parze poinformować gości o idei oraz eleganckie skarbonki, do których można zbierać datki.
P.S.: Dzieci z AKADEMII na swoim ślubie wsparli także Ania i Robert Lewandowscy! 🙂

   Może i wy chcecie dołączyć i pomóc dzieciom?
Serdecznie zapraszamy,

konsultantki ślubne Perfect Moments

 

fot. Agnieszka Rzymek /Stowarzyszenie Wiosna 

KOCHANI BĘDZIEMY MIELI DZIECKO. Bo warto pomagać.