Cześć! Nazywam się Dominika Kmiecik. Jestem Wedding Plannerem. Organizuję śluby i wesela w Katowicach i na Śląsku.

Pochwalę się Wam, że jestem młodą mężatką i doskonale wiem, jak to jest łączyć codzienne obowiązki z organizacją własnego wesela. Sama się przekonałam, że nawet najlepiej zorganizowana panna młoda potrzebuje kogoś, kto pomoże, odciąży i zepnie wszystkie sprawy w jedną stylową całość. I od tego macie mnie. Jestem perfekcjonistką, która angażuje się w każdy projekt. Uwielbiam oglądać efekt wspólnej pracy mojej, pary młodej i usługodawców. Chociaż uchodzę za silną, to jednak szczerze się wzruszam na weselach. Nierzadko chowam się za scenariuszem, by wytrzeć łzę wzruszenia. Bo moją misją jest tworzyć przyjęcia z marzeń swoich par i wspaniale być świadkiem, jak to marzenie się spełnia.

Myślę, że jesteś w tym miejscu nie bez powodu. Być może dlatego, że zastanawiasz się jak krok po kroku zaplanować i zorganizować ślub i wesele?

Prawdopodobnie różnego rodzaju opinii i podpowiedzi na temat organizacji wesela słyszałaś dużo: wyboru miejsca, możliwość wariacji menu, doboru stylizacji, muzyki, fotografa itd.Po pewnym czasie robi się ich tak wiele, że zaczynasz odczuwać zakłopotanie. Nasuwa Ci się myśl, że spraw związanych z planowaniem i organizowaniem jest więcej niż przypuszczałaś. Tak naprawdę nie wiesz od czego zacząć i jak to wszystko poukładać.

Ostatecznie dochodzisz do wniosku, że zakres obowiązków jest bardzo duży i zależy Ci żeby sprawnie i bez wpadek zorganizować wesele. Chcesz się poczuć pewniej i czujesz, że potrzebujesz wsparcia bezstronnego specjalisty lub przynajmniej kilku cennych wskazówek jak je zorganizować.

Tym bardziej, że musisz pogodzić codzienne obowiązki z poświęceniem odpowiedniej ilości czasu na sprawne zaplanowanie wesela i spięcie go w spójną całość, która dopieści i wywoła podziw wśród gości.

Kiedyś doświadczałam podobnych emocji, które buzując w głowie wywoływały nie małe zamieszanie. Teraz wiem, że gdybym miała wtedy podjęła właściwą decyzję i skorzystała z porad eksperta, mimo całej mojej pewności siebie (i mówiąc szczerze pewnym niedocenianiu owych porad), do wielu rzeczy podeszłabym w inny sposób. Zaoszczędziłabym sporo czasu i stresu, a efekt mojej pracy byłby jeszcze lepszy.

Dlatego co powiesz jeżeli zaproszę Cię na bezpłatne i zupełnie niezobowiązujące konsultacje, które pomogą Ci w organizacji Waszego wesela?

Dowiesz się o pierwszych krokach w planowaniu i organizowaniu poszczególnych etapów wesela w odpowiedniej kolejności i harmonogramie dostosowanym do Twoich potrzeb i czasowych możliwości.

Konsultacja będzie indywidualna, na której określimy czego potrzebujesz do realizacji założeń i stworzymy plan na organizację waszego wesela.

Wypełnij formularz

Zakładam, że zastanawiałaś się w między czasie ile może kosztować usługa organizacji wesela przez Wedding Plannera oraz co może Ci ona dać?

W tym momencie postaraj się nie myśleć jak duży komfort i wysoką wartość może wnieść zatrudnienie Wedding Plannera do organizacji dnia ślubu. Zobacz co już teraz możesz od niego dostać na indywidualnych konsultacjach. Bezpłatnie i niezobowiązująco.

Jest to organizacyjna wiedza w pigułce, nabyta podczas pracy wszystkich spinek przy kilkuset weselach, która ułatwi Ci planowanie i organizację dnia ślubu.

Jakie wartości otrzymasz?

– Harmonogram organizacji Waszego ślubu i wesela.

Będziesz wiedzieć co i kiedy powinnaś organizować krok po kroku.

 

– Trzy szacunkowe kosztorysy waszego wesela.

Poznasz wartość i cechy charakterystyczne wysokiej jakości usług oraz dowiesz się jak optymalizować budżet. Dowiesz się o kosztach jednostkowych poszczególnych elementów składowych ślubu i wesela oraz otrzymasz niezobowiązującą indywidualną wycenę organizacji wesela przez specjalistę.

 

– Wstępny scenariusz Waszego dnia ślubu.

Dowiesz się jak prawidłowo zaplanować dzień ślubu. Ile czasu założyć na poszczególne zdarzenia, które będą miały miejsce.

Jak odebrać bezpłatne konsultacje?

Wypełnij poniższy formularz, a ja skontaktuję się z Tobą mailowo i ustalimy dogodny dla Was termin około jedno godzinnych bezpłatnych konsultacji on-line.

 

    Do zobaczenia na konsultacjach, hej!