Marketingowe wsparcie szkoleń Akademii Pani Spinki

Akademia Pani Spinki to kompleksowe szkolenia dla przyszłych konsultantów oraz innych podmiotów działających w branży ślubnej. Wraz z nadejściem 2018 roku trenerami APS z zakresu marketingu zostali specjaliści z Agencji Marketingowej MOMA.

Szkolenia Akademii Pani Spinki przygotowują uczestników do pracy w niełatwym zawodzie, jakim jest konsultant ślubny. Są one również dedykowane właścicielom agencji ślubnych i osobom, które chcą dopiero otworzyć własną firmę o tym profilu. Na nasze kursy przychodzą również podwykonawcy specjalizujący się w naszej branży: fotografowie, videofilmowcy, managerowie i właściciele lokali ślubnych.

Dla każdego z nich niezwykle istotna jest wiedza, którą przekazujemy podczas szkoleń. Nasze doświadczenie pozwala nam się nazywać ekspertami ds. kreowania najpiękniejszych ślubów i eventów. Dbając o jakość naszych szkoleń, zaprosiliśmy do współpracy przy organizacji szkoleń również specjalistów ds. marketingu – Agencję Marketingową MOMA.

O poziomie jakości i eksperckości marketingu w wykonaniu Agencji Marketingowej MOMA mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze. To właśnie dzięki ich wsparciu już prawie 2 lata temu przeszliśmy metamorfozę z Perfect Moments w dzisiejszą Agencję Spinki.

Na co dzień Agencja Marketingowa MOMA  http://moma-marketing.pl/ zajmuje się marketingiem kompleksowo: od stworzenia strategii, poprzez jej wdrożenie, aż po koordynację realizacji. Wszystkie te kwestie w przełożeniu na branżę ślubną dostarczą uczestnikom szkoleń Akademii Pani Spinki gotowy przepis na sukces!

Zapraszamy na spotkanie z nami i z ekspertkami ds. marketingu w Krakowie już 20 i 21 stycznia oraz 27 i 28 stycznia w Warszawie!

Marketingowe wsparcie szkoleń Akademii Pani Spinki