99% rzeczy, które potrzebne Ci są do ślubu. Tylko męża musisz znaleźć sama.

Ogólnopolskie Targi Ślubne Modny Ślub to jedna z ulubionych imprez targowych mieszkańców regionu świętokrzyskiego. Szeroką gamę produktów i akcesoriów ślubnych co roku odwiedza ponad 7 tysięcy gości.

 

VIII już edycja Modnego Ślubu odbędzie się tradycyjnie w Targach Kielce.  W dniach od 12 do 13 grudnia, zapraszamy wszystkie pary, które planują ślubną uroczystość. Zachęcamy do skorzystania z oferty także świadków i świadkowe.
Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, który pozostaje w pamięci nowożeńców i najbliższych przez długie lata. Dlatego kieleckie targi to doskonałe miejsce na kompleksowe zaplanowanie uroczystości – począwszy od wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego, poprzez obrączki, makijaż, suknie, garnitur, czy podziękowania dla gości.

Po raz pierwszy targom towarzyszy Salon Kosmetyki Ślubnej Venus, a jak co roku wśród licznych atrakcji odbędzie się między innymi przegląd zespołów i kapel weselnych oraz  konkurs „Przyjdź na targi, wygraj ślub”, w nowej odsłonie. Na gości wystawy czekają także warsztaty oraz Giełda Sukien i Akcesoriów Ślubnych.

 

 

Modny Ślub w Targach Kielce już w grudniu!