Moje pierwsze zlecenie organizowałam w Krakowie – to właśnie tam Perfect Moments powstało. Było to we wrześniu 2006 roku. Magda i Łukasz byli bardzo wymagającymi klientami. Pamiętam doskonale, że organizowałam Pannie Młodej aż pięć próbnych fryzur i makijaży, a na każdym spotkaniu były obecne Jej druhny. Nie obeszło się także bez mnóstwa przymiarek – dla całego orszaku ślubnego były szyte suknie oraz garnitury. Przyjecie odbyło się w Zamku w Niepołomicach. Miejsce nie było przypadkowe, ponieważ wszystko miało odbyć się w iście królewskim stylu:)

Świerze kwiaty dekorowały nie tylko kościół i Zamek, ale również dom rodzinny Panny Młodej. Cała papeteria ślubna była spójna kolorystycznie z dekoracjami przyjęcia.

Wejście do kościoła było dokładnie zaplanowane: najpierw orszak dzieci, następnie druhny z drużbami a na końcu Panna Młoda prowadzona przez tatę. Ceremonii towarzyszył kwartet smyczkowy, przeplatany czytaniami i śpiewem dzieci.

Wejście na dziedziniec zamkowy uświetnił szpaler rycerski, następnie Para Młoda przywitana była tradycyjnie chlebem i solą, stłukła kieliszkami na szczęście a Pan Młody przeniósł Pannę Młodą przez próg. Przyjęcie było bufetowe, a do stołów serwowane były tylko ciepłe dania. Para uatrakcyjniła swoje przyjecie kolorowymi drinkami, fajerwerkami oraz karaoke. Różnym wieczorem na dziedzińcu zamkowym odbyły się walki rycerskie. Goście zabawiał zarówno zespół muzyczny jak i DJ, którzy zrobili dla gości naukę tańca. Zabawa trwała do białego rana dlatego też zatrudniłam makijażystkę, która poprawiała makijaże Pannie Młodej oraz druhnom. Dziećmi natomiast zajęły się nianie przebrane za wróżki.

To zdjęcie jest dla mnie wyjątkową pamiątką…. Pierwszy raz koordynowałam przyjęcie weselne i byłam bardzo zestresowana. Do tego stopnia, że przy rozkładaniu winietek trzęsły mi się ręce:) Na szczęście z pomocą ruszyli kelnerzy i nianie zatem zdążyłam na czas;)

Nigdy nie zapomnę mojego pierwszego zlecenia. Było tam wiele elementów, które musiałam spiąć w całość, bardzo wymagający Klienci, a ja zrobiłam wszystko aby sprostać Ich oczekiwaniom i jak widać… dałam radę:)

Pozdrawiam,
Karina Komorowska

Referencje od Magdy i Łukasza:

„…Pani Karina Komorowska, która reprezentowała firmę w czasie zlecenia, jest osobą energiczną, komunikatywną, szybko i łatwo rozwiązuje wszelkie napotkane problemy. Potrafi pracować pod presją czasu, sprawdziła się w sytuacjach stresowych, kiedy trzeba działać szybko zachowując spokój. Pani Karina jest osobą ambitną, ciągle doskonalącą swoje umiejętności co widać było podczas pracy nad naszym weselem.
Zarówno ja, jak i moja żona, z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Perfect Moments jako firmę godną zaufania do kompleksowej organizacji oraz koordynacji ślubu i wesela. Z pewnością firma sprosta wielu ambitnym zadaniom i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającego klienta…"