Odnowiny, to jeden z ostatnich, bardzo ciekawych tematów poruszonych przez Marysie na naszym blogu (ODNOWINY – CO TO, PO CO I DLA KOGO?). Ja natomiast, chciałam przybliżyć Wam naszą tegoroczną realizację, czyli  przyjęcie, które zostało zorganizowane właśnie z okazji odnowin przysięgi małżeńskiej (dodatkowo w dziesiątą rocznicę ślubu!) oraz chrztu świętego.

O odnowieniu przysięgi małżeńskiej, nasza klientka – Magda myślała już od dłuższego czasu, a dziesiąta, okrągła rocznica ślubu to przecież idealna okazja aby zrealizować te marzenia. Pani Magda zdecydowała się na odnowiny w tę właśnie datę z jeszcze jednego powodu – chrztu świętego jej nowo narodzonej córeczki.

Aby podkreślić wyjątkowość obu wydarzeń, przyjęcie zostało podzielone na dwie części. 

CZĘŚĆ PIERWSZA – PRZYJĘCIE DLA DZIECI Z OKAZJI CHRZCIN

Część pierwsza, poświęcona córeczce Pani Magdy, odbyła się w plenerze – pięknym ogrodzie Dworu Sieraków. Dzięki temu uroczystość nabrała mniej formalnego wydźwięku, a zyskała na lekkości, naturalności i delikatności w stylu garden party. Ta część skierowana była w głównej mierze do dzieci, dlatego też  dekoracje utrzymane były w pastelowych tonacjach, idealnie podkreślających charakter uroczystości. W powietrzu unosiły się bańki mydlane i różowe balony. Na okrągłych stolikach pojawiły się piękne i delikatne kompozycje kwiatowe a także podarunki dla gości, w postaci francuskich makaroników. Lekkości pierwszej części przyjęcia nadawała również oprawa muzyczna – jazzowe trio.

  CZĘŚĆ DRUGA – PRZYJĘCIE DLA DOROSŁYCH Z OKAZJI ROCZNICY ŚLUBU

O godzinie 21:00 goście zostali poproszeni o chwile uwagi, po czym rozpoczęła się projekcja skróconego i odnowionego filmu z wesela Magdy i Piotra. Tą  symboliczną i sentymentalną niespodzianką rozpoczęto drugą część uroczystości. Po projekcji filmu, goście zostali zaproszeni do wnętrza Dworu, gdzie rozpoczęła się zabawa z okazji odnowin i dziesiątej rocznicy ślubu Magdy i Piotra. Druga część uroczystości nawiązywała do romantycznego i eleganckiego stylu, który został podkreślony przez elementy dekoracyjne oraz florystyczne. Parkiet taneczny wraz z holem, gdzie znajdował się bufet słodki, zostały dodatkowo udekorowane światłem architektonicznym, który dodał wnętrzom Dworu oraz uroczystości bardzo nastrojowego klimatu. Przyczynił się do tego też drugi zespół, który był odpowiedzialny za oprawę muzyczną tej części przyjęcia.

    Pozdrawiam,   Agata Fudała   Zdjęcia – Adam Ludwik Film – Media 24