Gdy mowa o przygotowaniach ślubnych, wiadomo – lista tematów jest długa. W gąszczu dużych spraw i wyborów: miejsca, zaproszeń, sukni, dekoracji i wielu, wielu innych, zdarza się, że niższy priorytet przypisuje się Panu Młodemu, a w szczególności dodatkom do jego ubioru. Małe rzeczy umykają uwadze lub pozostawiane są na ostatnią chwilę. Niesłusznie, bowiem starannie dobrane dodatki mają moc podkreślania stylu, wydobywają osobowość i nie pozwalają Panu Młodemu zniknąć w cieniu swej wybranki. Przekonuje o tym FEINFEIN – pierwsza polska marka eleganckiej biżuterii dla mężczyzn.

Oferta marki to spinki do mankietów, spinki do krawata, wpinki do butonierki i inne akcesoria dla niego, w zupełnie nowej, świeżej i zaskakującej odsłonie. W FEINFEIN na pierwszym miejscu zobaczycie jakość. Biżuteria jest elegancka i oryginalna, świetnie przełamuje stereotypowy obraz poważnego pana w koszuli na mankiet lub ze spinką do krawata ze złotym łańcuszkiem. Znajdziecie wzory nieco ekstrawaganckie, z humorem i przymrużeniem oka, ale też bardziej klasyczne, niemniej wszystkie minimalistyczne i nowoczesne.

Kolekcja prezentowana na stronie internetowej to jedynie namiastka możliwości marki. FEINFEIN oferuje bowiem biżuterię bespoke – realizowaną wg indywidualnych projektów, wzory nawiązujące na przykład do pasji, zainteresowań lub motywu ślubu. Dodatkowo dzięki możliwości personalizacji datą lub inicjałami, taka biżuteria pozostaje pamiątką na długie lata. Wszystkie przedmioty tworzone są ze srebra próby 925, każda spinka wykonana jest ręcznie, przez co staje się jeszcze bardziej autentyczna i wyjątkowa. Idealny pomysł na "kropkę nad i" dla każdego Pana Młodego, osobisty "bride to groom gift", podarunek dla świadków czy ojców weselnych.

 

Z pozdrowieniami,

Maria Kuboszek
Founding Partner 

www.feinfein.com

Personalizowane dodatki dla pana młodego