Magda i Piotr to przemiła para, z którą miałam przyjemność współpracować w zeszłym roku. Ona spokojna i troszeczkę nieśmiała, on równie spokojny, ale zdecydowany. Od razu wiedziałam, że to wesele będzie romantyczne, delikatne i bardzo urocze! Tak jak oni 🙂 

     Uwielbiam wesela, na których przełamujemy standardowe podejście do dekoracji – wielkie wiązanki usytuowane w wysokich wazonach zastępujemy czymś innym. Ta Para Młoda od początku podkreślała, że zamiast przepychu wolą minimalizm, dlatego wiedziałam, że ich dekoracje będą wyjątkowe.

     Użyliśmy trójramiennych stojaków z niewielkimi kulistymi dekoracjami kwiatowymi oraz świecami w kolorze pudrowego różu. Pod stojakami poukładane były stare wazoniki, dzbanuszki, filiżanki oraz karafki wypełnione pięknymi romantycznymi kwiatami. Dzięki użyciu oryginalnych zabytkowych naczyń każdy stolik wyglądał inaczej od poprzedniego.  

     Jednym z priorytetów Pary Młodej był TORT dlatego przywieźliśmy go aż z Krakowa, podobnie jak inne łakocie. Słodki bufet, zamiast na zwykłym stole, zaaranżowany został na starej komodzie, co dla wielu gości było ciekawym zaskoczeniem. Jednym  ze smakołyków były mini eklerki, w których Pan Młody zakochał się już w trakcie przedślubnej degustacji  – stwierdził że ich wesele bez tego cuda nie może się obyć i zamówił dla swoich gości nieprzyzwoite ilości tych wypieków.

     Wesele Magdy i Piotra było niewątpliwie skromniejsze niż przeciętne. Nie krzyczało „HEJ WESELE”, ale dzięki temu, że zadbaliśmy o wiele szczegółów było romantyczne, urocze i bezpretensjonalne. W połączeniu ze swobodną i serdeczną atmosferą było to przyjęcie niezapomniane i z całą pewnością inne niż wszystkie.

Pozdrawiam, 

Katarzyna Czerny-Nowak

Konsultantka Ślubna Perfect Moments- oddział Śląsk

Pewne wyjątkowe wrześniowe wesele