Organizacja wesela i ślubu to nie lada praca – nam rok 2015 upłynął nam pod znakiem jej bardzo dużej ilości. A cóż to były za śluby, wesela i przyjęcia – pełne uczuć, wzruszeń i perfekcyjnych momentów! Liczymy, że i ten rok przyniesie mnóstwo nowych wyzwań, tymczasem jednak pozostawiamy Wam subiektywny wybór najbardziej inspirujących nas trendów ślubnych na rok 2016!

Naturalna zieleń i motywy roślinne

Przyjęcie weselne, ślub, nawet przyjęcie urodzinowe – żadna z tych imprez nie obejdzie się bez udziału roślin! Motywy roślinne fantastycznie prezentują się zarówno w wersji szalonych wzorów na sukienkach, jak i w roli dekoracji. Właściwie zielone rośliny mogą zapewnić całą oprawę przyjęcia! Tak, piękna i elegancka zieleń będzie na pewno nieodłącznym elementem imprez z klasą. Mała wskazówka: zielone rośliny swoją urodę objawiają w pełni w połączeniu z bielą i złotem! W ten sposób możemy nasze wesele przeobrazić w fantastyczną grecką ucztę rodem z Olimpu!

Przykuwające wzrok marokańskie wzory

Jeśli róż i żółty są jednak dla Ciebie za mocnym akcentem, polecamy zainteresowanie się trendem, który napływa do nas wprost z Maroka. To afrykańskie państwo może nas inspirować magią eterycznych zapachów i przyćmionego światła. Daj się uwieść migoczącym świecom, aromatom kadzideł i wiszącym baldachimom! Maroko to także najróżniejsze odcieni niebieskiego koloru, łączące się w przepiękne mozaiki wraz z brązami, pomarańczami i bielą. Warto zwrócić także uwagę na koniczynę marokańską! Marokański styl na pewno zaskoczy nas na niejednym egzotycznym przyjęciu w roku 2016!

Niech zabłyśnie światło!

Jednak najważniejszym aspektem, którego absolutnie nie możemy pominąć w trakcie organizacji ślubu, wesela czy przyjęcia w 2016 roku jest… światło! To wybór oświetlenia miejsca nada charakteru i atmosfery całej imprezie! Piękne kryształowe lampy, magiczne świece – wszystko zależy od efektu, który chcesz osiągnąć! My polecamy sznury żarówek, zwisające tuż nad stołem szklane klosze lub świece umieszczone w słoikach. Każdą imprezę uświetnią i oświetlą także przepiękne duże i świecące litery – przykładowo na ślubach świetnie sprawdza się wielki napis LOVE.

A Ty jak rozjaśnisz swój najważniejszy dzień życia?

Karina Ciosk

Perfect Moments oddział Kielce

Przygotowania do ślubu czas zacząć… Czyli trendy 2016!