AGATA I ABHISHEK BURA, 08.08.2015

Droga Asiu,

 

organizacja ślubów i wesel to zadanie bardzo trudne. Trzeba bowiem sprostać idealistycznemu wyobrażeniu każdej panny młodej o tym jakże szczególnym dniu w życiu. Ja, już od kiedy byłam mała dziewczynką, wiedziałam, że mój ślub będzie inny niż wszystkie. Mając na uwadze moją naturę perfekcjonistki, która wymaga od siebie i od innych 100% wykonania normy, przyznaję, że zadowolenie mnie graniczyło z niemożliwym. A jednak się udało!

 

08.08.2015 był dla mnie dniem idealnym, wszystko wyszło wspaniale! Goście bawili się świetnie, całość była rewelacyjnie zorganizowana, a ja cały czas byłam zadowolona z przebiegu imprezy, mogłam się wyluzować i bawić…

 

Zarówno ja, jak i Abhi. Dziękujemy Ci za ogrom pracy, który włożyłaś w zorganizowanie naszego wesela. Poprzeczka była bardzo wysoko!Dziękujemy Tobie, Sarze i całej firmie Perfect Moments. Mimo wielu przeszkód począwszy od upału stulecia, a na roju os skończywszy "nasza sobota" będzie przez nas zapamiętana na zawsze z wielkim sentymentem. To dzięki Tobie.

 

Bez momentu zawahania polecam Asię wszystkim zwariowanym pannom młodym, które chcą przeżyć najpiękniejszy dzień w życiu bez stresu i skupić się na swojej drugiej połówce. Nigdy nie podjęłabym się organizacji wesela bez pomocy konsultanta ślubnego…Warto pewne kwestie oddać w ręce profesjonalisty i skupić się na okiełznaniu (wcale nie małych) emocji towarzyszących kobiecie w dniu jej zamążpójścia.

 

Dziękujemy za wspólne 14 miesięcy i życzymy powodzenia podczas spełniania marzeń innych par!

 

Agata i Abhishek Bura

AGATA I ABHISHEK BURA, 08.08.2015