ak każda Para Młoda, chcieliśmy żeby nasz ślub był najpiękniejszy, najbardziej wyjątkowy i niezapomniany. Już po pierwszym spotkaniu zKamilą i Alicją wiedzieliśmy, że tak właśnie będzie.

Dziewczyny służyły nam pomocą na każdym etapie przygotowań, dawały sobie radę z każdym problemem i pomagały w dokonywaniu najtrudniejszych wyborów 🙂 

Dzięki temu na naszym ślubie wszystko, dosłownie wszystko wyszło perfekcyjnie! My przed samym ślubem mogliśmy się zrelaksować i cieszyć się tym dniem, zamiast denerwować, czy wszystko na pewno jest dopięte na ostatni guzik. Dzięki pomocy dziewczyn nasz ślub był najpiękniejszym i najradośniejszym dniem w naszym życiu 🙂 Wesele natomiast było najlepszą imprezą na jakiej kiedykolwiek byliśmy.

Ilość komplementów, które zebraliśmy po weselu od gości była niezliczona. Wszyscy chwalili bezbłędną organizację, dekoracje, muzykę, po prostu każdy element ślubu i wesela!

Najpiękniej dziękujemy, sami na pewno nie dalibyśmy rady! Perfect Moments i Kamilę i Alicję będziemy polecać wszystkim przyszłym Parom Młodym 🙂

AGNIESZKA I MIESZKO, 4.07.2015