Wiele par przed ślubem zastanawia sie czy warto korzystać z pomocy konsultanta ślubnego. My z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że decyzja o podjeciu współpracy z panią Agatą Papież z Perfect Moments, byla jedną z najlepszych jaka podjęliśmy. 

Nie mieliśmy wiele czasu na zorganizowanie wesela, bo niecałe 8 miesięcy i nie byłoby to możliwe bez pomocy i wsparcia pani Agaty. Od znaleznia nam restauracji, kościola, pani florystki, DJa i całej reszty podwykonawców, po opiekę w dniu ślubu pani Agata towarzyszyła nam na każdym kroku. W tym miejscu należą się podziękowania pani Ani Biernak, która przepięknymi dekoracjami stworzyła niesamowicie romantyczny klimat o jakim marzyliśmy . 

Efekt końcowy przerósł nawet nasze oczekiwania. Pochwał ze strony gości nie było końca, a my mogliśmy sie cieszyć chwilą bez martwienia sie o przebieg dnia, wiedzac że pani Agata i Karolina są na miejscu I wszystko maja pod kontrolą.

Jeszcze raz dziękujemy pani Agacie bardzo za sprawienie, że nasz dzień był tak wyjątkowy, pełen pięknych emocji i niezapomnianych chwill.

Pozdrawiamy

Ania i Russell

ANIA I RUSSELL, 24.09.2016