"Wedding planner (?) natychmiast odrzuciłam tę myśl, zbytek, niepotrzebny koszt, przesada..

Później poznałam Werę i moje wyobrażenia na ten temat zostały wywrócone do góry nogami, ponieważ nagle okazało się, że z jej pomocą możemy stworzyć "naszą, indywidualną wizję wesela", że pomysły, które najpierw uznaliśmy za niewykonalne nagle, dzięki Niej, okazują się możliwe do zrealizowania, że nie trzeba rezygnować z marzeń i odpuszczać pewnych spraw, bo oto pojawia się ktoś, kto weźmie na swoje barki dużą część obowiązków i zadań i dzięki komu wszystko nabierze realnych kształtów. 
Wera umożliwiła nam stworzenie wesela, szalonego, niepowtarzalnego, nieoczywistego, pomogła wdrożyć nasze pomysły w życie, była skarbnicą wiedzy i źródłem inspiracji. Była pocieszycielem, środkiem uspokajającym i motorem wielu działań. To na jej barkach spoczął ogromny ciężar pospinania wszystkiego w całość, po to tylko, abyśmy my (jako młoda para) mieli tego dnia wyłącznie jedno zadanie do wykonania: celebrowanie każdej chwili…
Dzięki jej znajomościom i kontaktom udało się także ograniczyć część wydatków i pozyskać rabaty na część zakupów.
Reasumując przez okres organizacji wesela Wera była podporą i nieocenioną wręcz pomocą a nasi goście (na czele ze świadkami, którym odeszło sporo zadań i stresu) do dzisiaj wspominają niespotykany "luz" i unikalny charakter naszej imprezy."

Dagmara i Przemek