Chciałabym bardzo podziękować Firmie Perfect Moments  za zorganizowanie wesela  mojej córki  Sandry z Mateuszem. Spośród kilku Firm do wyboru zdecydowałam się właśnie na tą Firmę, gdyż po wstępnych ustaleniach mailowych z różnymi Firmami to Perfect Moments najbardziej przypadł mi do gustu.  Sandra i Mateusz chcieli mieć  ślub i wesele „inne” od wszystkich wraz z niespodziankami .(…)

I tutaj z ogromną pomocą przyszła mi Pani Kasia Czerny – Konsultantka Perfect Moments .

Pani Kasia wykazała się dużym profesjonalizmem i życzliwością. Współpraca z nią to była prawdziwa przyjemność ! J  Potrafiła moje pomysły wcielać w życie, doradzała i zawsze miała dla mnie czas . (…) A gdy nadszedł w końcu ten Wyjątkowy dzień jakimś cudem cały stres wzięła na siebie J Ja nie musiałam się o nic martwić ! Pani Kasia zawsze była obok i wszystko miała pod kontrolą.  Czułam się spokojna .

Wszystkie zaplanowane niespodzianki  wyszły perfekcyjnie za co szczerze dziękuję bo było ich sporo i dogranie tego wszystkiego było nie lada wyzwaniem. A Pani Kasia rewelacyjnie to zorganizowała ! (…) Jeszcze raz WIELKIE PODZIĘKOWANIA za przemiłą współpracę z Panią Kasią , którą cechuje wielki profesjonalizm, kreatywność  i ogromna życzliwość  ! Dziękujemy !

GRAŻYNA STACHOŃ, 15.06.2013