Na firmę Perfect Moments trafiliśmy przypadkiem, przeglądając strony ślubne w Internecie. Na początku nie braliśmy w ogóle pod uwagę, aby skorzystać z usług firmy. Mieliśmy w planie zrobić skromną kolacje na 40 osób a nie wielkie przyjęcie. (…) Od momentu pierwszego spotkania z naszą konsultantką ślubną wiedzieliśmy, że możemy wszystkie sprawy związane ze ślubem zostawić w jej rękach.

Bardzo dużym komfortem było dla nas to, że przez cały czas ( czyli tak około roku) Agnieszka była z nami w kontakcie. Gdy pojawił się jakiś problem lub fajny pomysł wiedzieliśmy, że Agnieszka zajmie się nim.  (…) Konsultantki ślubne były w dniu naszego ślubu jak „ Anioły Stróże” które wszystkiego pilnowały i jednocześnie wspierały. Bardzo dziękujemy Wam za waszą obecność w tak ważnym dla nas dniu. Za zajęcie się nami tak jakbyśmy byli dla Was przyjaciółmi a nie klientami. (…)

Gdybyśmy jeszcze raz mieli podjąć decyzje o współpracy z firmą Perfect Moments nie zawahalibyśmy  się  ani chwili. Polecamy ją z całego serducha!!!!

 

KAROLINA I MICHAŁ , 28.06.2008