Odkąd podjęliśmy decyzję o ślubie wiedzieliśmy, że przy organizacji wesela będziemy chcieli skorzystać z pomocy konsultanta. Oboje dużo pracujemy i mamy wiele zobowiązań poza pracą, dlatego baliśmy się, że organizacja ślubu będzie dla nas zbyt dużym obciążeniem czasowym. Zatrudnienie Ani okazało się najlepszym z możliwych rozwiązań.

 

Wszystkie szczegóły organizacyjne przekazaliśmy Ani, która nie tylko "spięła" wszystko w elegancką i klimatyczną całość, ale także doskonale wyczuła nasze gusty. Elegancki minimalizm był tym, czego od początku chcieliśmy i właśnie takie wesele zorganizowała dla nas Ania.

 

Nasz pomysł na wesele był dosyć nietypowy, co w tradycyjnych rodzinach z jakich pochodzimy mogło rodzić konflikty – także tutaj doświadczenie Ani i jej talent do rozładowywania napięcia okazał się niezawodny – spokojną rozmową pomogła przekonać nasze rodziny do naszej wizji wesela.

 

Rekomendujemy wszystkim parom młodym współpracę z firmą Perfect Moments. Możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że dzięki jej konsultantkom – Ani i Kasi – nasze wesele było bezstresowe, niezapomniane i spełniło wszystkie nasze oczekiwania.

KASIA I PAWEŁ, 4.10.2014