Zacznę od tego, że trafiliśmy do Kariny z polecenia. Miało to dla nas ogromne znaczenie, ponieważ po podjęciu decyzji o ślubie wiedzieliśmy, że musi je nadzorować odpowiednia i odpowiedzialna osoba. Zgłosiliśmy się do Kariny w maju, gdyż to wtedy podjęliśmy decyzje o ślubie. Po wykonanym telefonie i przemiłej rozmowie już wtedy wiedziałam, że to będzie ona.

Byłam spanikowana – wesele miało się odbyć już za 5 miesięcy. Karina natomiast uspokajała mnie faktem iż potrafi zorganizować przyjęcie nawet w trzy miesiące…Z braku czasu nie mogliśmy z Kubą zaplanować wszystkiego sami. Po pierwszym spotkaniu zaufaliśmy Karinie w 100%. Razem przechodziliśmy przez każdy, idealnie zaplanowany krok, w stronę wesela. Karina poleciła nam najlepsze ekipy z jakimi mieliśmy przyjemność współpracować.

 Kochana Karinko, dla Ciebie największe podziękowania bo gdyby nie Ty  ten dzień nie wyglądałby jak z bajki. Nawet sobie Ciebie nie wymarzyliśmy ! Włożyłaś w nasze przygotowania całe serce i przez ten cały czas byłaś dla nas wsparciem i pomocą !

Życzę każdemu takiej organizatorki jak Karina. ! Będzie nam Ciebie brakowało!

Kinga & Jakub

Kinga i Jakub