Dziś mija drugi miesiąc od naszego ślubu.  Oglądamy zdjęcia, patrzymy na uśmiechnięte twarze gości i wspaniale wspominamy ten czas. Wszystko potoczyło się bajecznie i dziś z perspektywy czasu wiemy, że nie zmienilibyśmy nic! Cieszmy się, że trafiliśmy na Perfect Momentsodpowiednio wcześniej i że mieliśmy ogromną przyjemność zawierzyć Wam naszą najwspanialszą uroczystość w życiu.

   Kaja! Byłaś z nami w tym pełnym stresu i zabiegania czasie przygotowań, poprzez zwracanie uwagi na drobne, ale istotne detale. Pamiętałaś o każdym terminie i mobilizowałaś nas jak nikt 🙂 !!!  Podsyłałaś mnóstwo rewelacyjnych propozycji z inspiracjami ślubnymi w postaci linków, zdjęć i artykułów, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Sprawdzałaś umowy i podpowiadałaś strategie negocjacyjne. Doskonale radziłaś sobie z każdym problemem. Cały zamysł ślubu zimowego oraz finalny efekt w postaci przepięknej propozycji dekoracji miejsca przyjęcia dosłownie odebrał nam mowę… Byłaś dostępna dla nas o każdej porze dnia;)! Nawet wtedy kiedy byliśmy marudni i wymagający w poszukiwaniu idealnego zestawu słodkiego bufetu, nie zrażona niczym, wyszukałaś dla nas przepyszną słodką ofertę pozostając przy tym doskonałym negocjatorem.

    Dziękujemy, że podczas uroczystości wraz z Matyldą zadbałyście o każdy detal i byłyście z nami do samego końca.  Dziękujemy za to, że dziś kierując do Was te podziękowania możemy  z czystym sumieniem napisać, że profesjonalizm i zaangażowanie  jest Waszą domeną!

    Perfect Moments cieszymy się, że mogliśmy korzystać z Waszego doświadczenia! 🙂

LUZIA I PIOTR, 20.12.2014