(…)Z przerażeniem myśleliśmy o tej trudnej z wielu względów imprezie. Po pierwsze narzeczony córki, a obecnie mąż jest Włochem. Spodziewaliśmy się więc gości z zagranicy. Ślub miał się odbyć 100 km od Warszawy, w starym, drewnianym kościółku. Wesele przygotowywane było na 200 osób, pod namiotem, w ogrodzie pobliskiego pałacu.

Czekało nas mnóstwo wyzwań.Decyzja o zatrudnieniu firmy PERFECT MOMENTS była najlepszą naszą decyzją związaną z tym wydarzeniem. (…) Od taty Pana Młodego usłyszeliśmy komplement: "nie wyobrażałem sobie, że tak to może wyglądać – marvellous!" Zastawa, temperatura potraw i napojów, jakość obsługi sprawdzana była na bieżąco. Każdy problem rozwiązywany natychmiast. Pomyślano o szczegółach takich jak: lakier do włosów, zapasowe rajstopy, płyn antystatyczny itp. (wszystko to dostępne w Pokoju dla Pań). (…) Czyli PERFEKCYJNIE. I o to chodziło. 

O takich atrakcjach jak sztuczne ognie, fontanna z czekolady nie wspominam, bo to teraz standard.(…) Pani Agnieszko, Pani Karino, Panie Maćku bardzo, bardzo dziękujemy.

MAŁGORZATA I WŁODZIMIERZ, NATALIA I FABRIZIO, 28.06.2008