Decyzja…

   O tym, że pobierzemy się latem zdecydowaliśmy podczas jednego z chłodnych zimowych wieczorów. Zapragnęliśmy uroczystości romantycznej, klasycznej i z klasą. Miał być stary kościół, najbliższa rodzina i przyjaciele. Wesele na wsi w rustykalnym klimacie. Tego dnia mieliśmy patrzeć sobie w oczy i cieszyć się każdym momentem, otaczając się energią tych, których kochamy.

 

Zrobiliśmy to…

    Napisaliśmy do konsultantki Perfect Moments- Joanny Lietz. Mieszkamy za granicą a w tamtym momencie nie planowaliśmy przyjazdu do Polski. Wystarczyła jednak jedna rozmowa na Skype żeby stwierdzić… „Bierzemy ją”  😉

 

18.07 odbył się nasz ślub i było piękniej niż sobie życzyliśmy, romantyczniej niż jakakolwiek para młoda mogła zamarzyć. Chcielibyśmy podziękować Joannie za to, że sprawiła, że ten dzień właśnie tak wyglądał. Bo to nie my myśleliśmy o kwiatach, stołach, dekoracjach, samochodach, transporcie dla gości, noclegach, torcie, podwykonawcach,…aaa!  No i okazało się, że można być w kilku miejscach naraz:)

Joanna okazała się być nie tylko konsultantką, która trzyma rękę na pulsie, była też oparciem podczas całego etapu przygotowań- takim przyjacielem. W Polsce byliśmy zaledwie dwa razy. Zaufaliśmy Joannie w pełni i efekt końcowy nas oczarował.

 

Polecamy współpracę z Agencją Ślubną Perfect Moments i konsultantką Joanną Lietz !

MARLENA I ŁUKASZ, 18.07.2015