Pani Karino, Na Pani ręce chcieliśmy przekazać poniższy tekst, by tylko potwierdzić to co Pani już z pewnością wie – ma  Pani super zespół, który wszystko co robi, robi z sercem. 🙂 Spotkanie z Panią Agatą z Perfect Moments tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że jesteśmy szczęściarzami i spotykamy wspaniałych ludzi.

To dzięki niej odkryliśmy magiczne miejsce, gdzie góralska tradycja w niezwykły sposób łączy się z nowoczesnością i które idealnie pasowało do naszej wizji wesela pełnego radości.To Pani Agata poleciła nam zespół dzięki któremu od pierwszych dzwięków muzyki do ostatnich (nad ranem) parkiet był pełen. To ona znalazła florystkę, która zrobiła nam piękne dekoracje i ona czuwała, by znalazły się na swoim miejscu. I to Pani Agata zawiązała mi suknię 🙂

Razem z Panią Anią czuwały nad wszystkim. Dziękujemy… choć myślę, że to słowo nie oddaje wszystkiego co czujemy na wspomnienie współpracy z Wami. Byłyście wspaniałe, uśmiechnięte mimo całej nocy,całego dnia i kolejnej nocy prawie bez snu i to dzięki Wam mieliśmy wesele inne niż wszystkie i mogliśmy czerpać radość i bawić się nie martwiąc o nic. Nasz ślub w plenerze i wesele były piękniejsze niż mogliśmy to sobie wyobrazić, goście byli i nadal są zachwyceni i gdybyśmy tylko mogli chętnie przeżylibyśmy je jeszcze raz niczego nie zmieniając.

Dziękujemy jeszcze raz.

PATRYCJA I SZYMON, 20.06.2015