Agencja Spinki oferuje kompleksową organizację ślubów i wesel. W trakcie przygotowań, jak również podczas realizacji przyjęć weselnych na terenie Restauracji Belvedere w latach 2018-2019 firma dała się poznać jako doświadczony, profesjonalny wykonawca zadań wyznaczonych przez Pary Młode. Firma każdorazowo wykazała się terminowością, elastycznością oraz kreatywnością.

 

Przygotowania do wykonania zleceń na potrzeby „Agencji Spinki” trwają zwykle wiele miesięcy, są bardzo szczegółowe i dopracowane, co pozwala Belvedere na wykonanie usługi gastronomicznej z najwyższą starannością dopasowaną do wymagań Klienta. Przez cały okres przygotowań do każdego wydarzenia „Agencja Spinki” z wielką dokładnością koordynuje wszelkie działania oraz dba o każdy szczegół, tak aby całość realizacji odzwierciedlała oczekiwania Pary Młodej.

 

Belvedere-Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. z przyjemnością poleca Panią Karinę Ciosk-Komorowską z „Agencji Spinki” wszystkim Parom, które planują organizację ślubu i wesela, jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera.

Restauracja Belvedere