Z instytucją wedding planera spotkaliśmy się po raz pierwszy właściwie chwilę przed rozpoczęciem planowania naszego własnego ślubu. Nigdy nie uważaliśmy, że może to być coś, do czego potrzebna nam będzie osoba trzecia. Och, nie mogliśmy się bardziej pomylić…

Weronika z Agencji Spinki już na pierwszym spotkaniu zaskoczyła nas swoją klasą i profesjonalizmem. Od pierwszej minuty czuliśmy, że nie mogliśmy trafić w lepsze ręce. Weronika znalazła dla nas idealne miejsce. Od pierwszej chwili wiedzieliśmy, że to jest to – magiczne miejsce, w którym chcieliśmy przeżyć najbardziej wyjątkowy wieczór naszego życia. Wystarczyło kilka zdań, żeby zrozumiała, o co DOKŁADNIE nam chodziło. 

Podobne wrażenie odnosiliśmy na każdym kolejnym kroku współpracy. Weronika jest absolutną perfekcjonistką, na każdym kroku zdejmowała z naszych głów obowiązki, nie musieliśmy w zasadzie przejmować się większością rzeczy, które zabierają czas i energię, jak na przykład negocjacje z właścicielką obiektu dotycząych opraw i wyglądu sali. Na samej ceremonii i weselu Weronika ani na chwilę nie pozwoliła nam martwić się o przybyłych gości. O wszystko zatroszczyła się sama. To tak naprawdę pozwoliło nam poczuć się, jak gdybyśmy byli gośćmi na naszym własnym weselu. 

Po weselu mieliśmy okazję porozmawiać z DJem i fotografem. Oni również byli bardzo zadowoleni z współpracy z Weroniką, bo – i tu znowu – to ona troszczyła się o wszystkie szczegóły związane z ich pracą.

Patrząc na ilość pracy i szczegółów, z którymi trzeba było się zmierzyć przy organizacji wesela, nie wyobrażamy sobie robienia tego na własną rękę. Mimo to Weronika zrobiła to tak, że nie odczuliśmy właściwie żadnych trudów z tym związanych, bo wszystko wzięła na siebie. I zrobiła to tak dobrze, że mimo, że od tej nocy minęło już półtora roku, to zarówno my, jak i nasi goście, wspominamy ją do dziś i nie potrafimy sobie przypomnieć jednego złego wydarzenia, jednego problemu, który wtedy zaprzątnąłby nam głowę.

Dziękujemy za to wszystko raz jeszcze! Będziemy polecać przy każdej nadarzającej się okazji!

Zuzia & Karol 

15.06.2017 

Zuzia i Karol