Witajcie,

jakiś czas temu informowaliśmy Was, że wrzucimy zdjęcia z niezwykłego ślubu – Kingi i Artura. Dlaczego niezwykłego? Po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że Para ta to szaleni młodzi ludzie, którzy chcą czegoś innego na swoim ślubie, a do tego wiedzieli dokładnie co to ma być :). Mieli już wiele rzeczy zorganizowanych, ale chcieli od nas pomocy przy połączeniu swoich wizji i stworzeniu ślubu ich marzeń.

Trafili do nas na miesiąc przed weselem z prośbą o pomoc –  szczególnie przy dekoracjach. Kinga miała nietypowe wizje, dlatego czym prędzej trafiła w nasze serca 🙂 Pierwotnie marzyła o weselu w stylu rustykalnym, ale przy wielu komplikacjach nie mogła urządzić wesela w drewnianej stodole czy karczmie. Zdecydowała się na eleganckie surowe wnętrza hotelu. Naszym zadaniem było wprowadzenie choć kilku elementów, które stanowiłyby pierwotny zamysł Kingi…Na pomoc przyszła nieoceniona florystka, nasze głowy pełne pomysłów i Kingi wiara w to, że nam się  uda 🙂

Głównym motywem były motyle, drewno, kolory ziemi i szeroko pojęta  natura i rustykalizm. Wszystkie te elementy trzeba było połączyć z nowoczesnymi wnętrzami sali hotelowej.

Z Kingą tak bardzo się polubiłyśmy, że Kinga … wstąpiła do zespołu Perfect Moments…ale nie o tym teraz;)

Zapraszamy na fotoopowieść o ślubie Kingi i Artura… Fotografie wykonane przez Michała Lewandowskiego z HighLightStudio