sz-1

Witajcie, dziś postanowiłam pokazać Wam kilka realizacji ślubów, które odbyły się w zeszłym sezonie. Wtedy nie miałyśmy jeszcze bloga i nie było jak chwalić się nimi, a sądzę, że warto, skoro mamy już gdzie 🙂 A jednak niemożliwe stało się faktem i nasza firma zorganizowała ślub kościelny w plenerze. Ślub Marty i Grzegorza odbył się 20 września 2009 roku. Zarówno ślub kościelny w plenerze, jak i wesele miało miejsce w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA dr Ireny Eris we Wzgórzach Dylewskich. Główną konsultantką i organizatorką wesela była Lidka Głowacz z oddziału olsztyńskiego. Chciałam Wam zwrócić uwagę szczególnie na to, jak zostało zaaranżowane miejsce na ślub – przy "domku leśnym", oddalonym od hotelu kilkanaście metrów, został ustawiony elegancki namiot, w którym wspólnie z florystami (czyli nieocenioną brygadą Iwonki), z kelnerami z hotelu, ekipą od rozstawiania namiotu i oczywiście z nami, czyli Lidką, główną koordynatorką wesela i Marysią z oddziału kieleckiego (czyli ze mną), trwały pracę nad stworzeniem godnego zaślubin miejsca. Tutaj kilka zdjęć z przygotowań:

sz-0

A tak wyglądał już namiot przyszykowany na przyjazd Księży:

sz

A tak podczas ślubu:

sz-1

Na sali ustawione były okrągłe stoły i krzesła z białymi pokrowcami, przy kokardach ozdobione kwiatami. Na sali główną dekoracją były zdjęcia Pary Młodej z sesji narzeczeńskiej, którą Marta i Grzesiek zrobili sobie sami. Na sztalugach rozstawiono dużych rozmiarów zdjęcia w ozdobnych ramach podświetlone specjalnie do tego celu zakupionymi lampkami:) Przed wejściem na salę stała tablica z rozsadzaniem gości i wspólne zdjęcie Pary. Na tarasie, gdzie chłodzili się goście po gorącej zabawie, rozstawiono lampiony na stolikach. sz-1-2 Chciałam Wam zwrócić uwagę na przepiękny tort:

sz-2

Więcej zdjęć obejrzycie u głównego fotografa Marty i Grzegorza – TOMKA KURZYDLAKA , którego zdjęcia także umieściłam na naszym blogu…Reszta zdjęć autorstwa Marysi Zając.logo_1259261392