Każda konsultantka ślubna organizuje kilkanaście wesel rocznie. Każda z nas stara się aby ślub i wesele, które orgniazuje były oryginalne i wyjątkowe, zarówno dla Młodej Pary jak również dla nas samych.
Mimo, że zorganizowałyśmy już sporo wesel to cały czas szukamy czegoś więcej. Nowych inspiracji, nowych pomysłów na stylizacje, nowych motyów. Jednak wszystkie mamy śluby marzeń, które chciałybyśmy zorganizować!

Dlatego dzisiaj przedstawiamy wam wizję Patrici, naszej konsultantki ślubnej z Hiszpanii, której marzeniem jest zorganizowanie ślubu i wesela w stylu lat 20, rodem z Wielkiego Gatsbiego, z muzyką Jazzową i w rymie Charlestona, ale jak dokładnie widzi to Patricia zobaczcie sami. 

A już wrótce inne śluby marzeń konsultantek ślubnych Perfect Moments.

Źródło:
http://www.littlebigco.blogspot.com.es/
http://media-cache-cd0.pinimg.com/
http://www.tumblr.com/tagged/the-great-gatsby-movie
http://www.etsy.com/

      Pamiętacie materiał "Ślub moich marzeńPatrici z oddziału Hiszpańskiego? Tym razem przestawiamy wam wymarzone wesele Kai , która pracuje w naszym oddziale kieleckim. Chcecie zobaczyć jaki wesele najchętniej zorganizowałaby Kaja? Zobaczcie poniżej

Dlaczego coraz więcej ludzi nie lubi i nie chodzi na wesela?

Bo tak naprawdę każde z nich jest takie samo, na danym regionie te same tradycje, obrzędy, dużo stresu. A gdyby tak podejść do wesela na luzie?

Przedstawiam ślub moich marzeń, ślub lekki, bez tony tiulu, dobrze skrojonych garniturów, pięknych sal weselnych, sztywnych kelnerów, wykwintnego jedzenia.

Wesele, na które nie musisz mieć wielkiego budżetu, a zaskoczenie gości gwarantowane.

Wykorzystanie stylu wiejskiego, rustykalnego.

Przyjęcie w starej stodole, ogrodzie. Kolory natury, drewno, len, polne kwiaty. Stworzenia swobodnego klimatu.

pozdrawiam,
Kaja Śliwa

Źródło zdjęć: internet